لوازم آرایشی و بهداشتی

اکسیدان مو چه مارکی خوبه؟

اکسیدان بخش مهمی از رنگ مو است. هیچ اکسیدانی در رنگ های مو وجود ندارد، آنها رنگ های کاملا مستقیم هستند که فقط لایه بیرونی مو را می پوشانند و به عمق ساختار مو نفوذ نمی کنند. بنابراین، رنگ های مو را می توان به راحتی دوباره شست. رنگ مو با توسعه دهنده عمیق و محکم در ساختار مو گیر می کند و دوباره رشد می کند. اکسیدان رنگدانه های رنگی خود را از موها پاک می کند، این فرآیند به شدت به موهای شما حمله می کند. یک اکسیدان خوب برای انواع موها و محافظ خوبی در برابر سوختگی ناشی از پودر دکلره می باشد و قابلیت ترکیب شدن با هر نوع رنگ مو (خواه طبیعی و خواه فانتزی باشد) را دارد. حال در ادامه به این پرسش که اکسیدان چه مارکی خوبه پاسخ خواهیم داد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

اکسیدان مارال

اکسیدان مارال

کرم اکسیدان مارال بخاطر کیفیت آن در بین مصرف کنندگان معروف می باشد و به همین دلیل بهترین امکانات و تکنولوژی روز دنیا برای تهیه و تولید کرم اکسیدان مارال بکار رفته تاموهای درخشان تر و با دوام تر و مقاومی در برابر شستشو مصرف کننده بدست آید و دارای مواد نرم کننده قوی است به طوری که باعث حالت پذیری بهتر مو می گردد، این اکسیدان برای موهای ملایم بوده و محافظ خوبی برای موها در برابر سوختگی ناشی از پودر دکلره می باشد و قابلیت ترکیب شدن با هر نوع رنگ مو (خواه طبیعی و خواه فانتزی باشد) را دارد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

کرم اکسیدان بیول

کرم اکسیدان بیول

کرم اکسیدان بیول 6 درصدی 20vol با استفاده از آب اکسیژنه بهداشتی تهیه شده است که از نظر کیفیت این محصول را نسبت به دیگر اکسیدانهای موجود در بازار کاملاً متمایز می گرداند

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

اکسیدان والانسی

اکسیدان والانسی

اکسیدان‌ها در دسته‌های اکسیدان 3 درصد، اکسیدان 6 درصد و اکسیدان‌های 9 و 12 درصد در بازار موجودند. اکسیدان سه درصد ضعیف‌ترین نوع اکسیدان است و برای رنگ موی تیره مناسب است. از اکسیدان ۶ درصد هم برای موی سفید استفاده می‌شود تا به‌خوبی به رنگ موردنظر شما در بیاید. اکسیدان 9 درصد هم اکسیدانی پر طرفدار برای دکلره است با کمک اکسیدان ضد قرمزی می‌توانید از نتیجه‌ی نهایی بیشتر مطمئن باشید. نسبت ترکیب پودر دکلره و اکسیدان هم اهمیت زیادی دارد و بهتر است نوشته‌های روی بسته‌بندی‌ها را با دقت بخوانید. اکسیدان‌های 12 درصد هم اکسیدان‌های بسیار قوی‌ای هستند که بهتر است فقط آرایشگران حرفه‌ای و برای رنگ‌موی خاص از آن استفاده کنند.

– ایده آل ترین اکسیدان در رنگساژهای نقره ای، یخی و نقره آبی

– دارای درصد قابل توجهی از کرم و با کمترین درصد آمونیاک که باعث جلوگیری از خشکی و شکنندگی می شود.

– این اکسیدان جهت استفاده در تیره و روشن کردن مو به میزان 2 درجه جهت پوشش کامل موهای سفید است.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

اکسیدان کرم آلبورا

اکسیدان کرم آلبورا

برای رنگ ابرو هم بهتر است از اکسیدان‌های ضعیف‌تر مانند سه درصد استفاده کنید و البته هرگز به سراغ اکسیدان‌های درصد بالا نروید.  داشتن موهایی خوش‌رنگ و زیبا برای همه بسیار مهم است و همین باعث شده انتخاب رنگ مناسب برای مو اهمیت زیادی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که هنگام رنگ کردن موها باید انجام دهید انتخاب اکسیدان مناسب است.

اکسیدان نوعی فعال‌کننده‌ی رنگ موست که به شکل‌های مختلف مانند کرم اکسیدان و مایع اکسیدان با درصدهای مختلف در بازار موجود است و در نتیجه‌ی نهایی‌ای که از رنگ کردن موهایتان می‌گیرید بسیار مؤثر است. هنگام ترکیب رنگ و اکسیدان باید به مقدار رنگ و اکسیدان توجه کنید. اغلب روی قوطی رنگ مو این نسبت نوشته شده است.

کمتر ریختن اکسیدان باعث می‌شود موها کمتر رنگ بگیرند و اکسیدان زیاد هم به موها آسیب می‌زند و رنگ نهایی نیز بیش از اندازه روشن خواهد شد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

اکسیدان آتوسا

اکسیدان آتوسا

اکسیدان آتوسا بخاطر کیفیت آن در بین مصرف کنندگان معروف می باشد و به همین دلیل بهترین امکانات و تکنولوژی روز دنیا برای تهیه و تولید کرم اکسیدان آتوسا بکار رفته تاموهای درخشان تر و با دوام تر و مقاومی در برابر شستشو مصرف کننده بدست آید و دارای مواد نرم کننده قوی است به طوری که باعث حالت پذیری بهتر مو می گردد، این اکسیدان برای موهای ملایم بوده و محافظ خوبی برای موها در برابر سوختگی ناشی از پودر دکلره می باشد و قابلیت ترکیب شدن با هر نوع رنگ مو (خواه طبیعی و خواه فانتزی باشد) را دارد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

حاوی پروتئین برنج

آبرسان و محافظ مو

جلوگیری از خشکی مو

جلوگیری از شکنندگی مو

جلوگیری از حساسیت مو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

انواع اکسیدان

اکسیدان به عنوان تسریع کننده فعالیت شیمیایی در رنگ مو به کار میرود اکسیدان ها انواع مختلفی دارند:

اکسیدان شماره 1 یا %6 یا 20 حجمی: رنگ را فقط به طور جزئی باز می‌کند و قدرت دو یا سه درجه روشن کنندگی را دارد.

اکسیدان شماره 2 یا %9 یا 30 حجمی: قدرت بازکنندگی و روشن‌کنندگی بالا روی موهای سفید را دارد و قدرت سه تا 5 درجه روشن کنندگی را دارد.

اکسیدان شماره 3 یا %12 یا 40 حجمی: که فقط برای دکلره استفاده می شود و قدرت روشن‌کنندگی بالا با کمترین میزان رنگ را دارد.

اکسیدان اسکالیم: دارای پروتئین برنج و نرم کننده بوده و از حساسیت و خشکی و شکنندگی مو جلوگیری میکند و باعث تقویت نرمی و لطافت موها شده و زیبایی را به موها و چهره ی شما هدیه میدهد.

نحوه استفاده اکسیدان

معمولا نسبت استفاده رنگ و اکسیدان (1+1) است بعد از مخلوط کردن رنگ و اکسیدان به روش زیر عمل نمایید:

رنگ کردن موها برای اولین بار: مخلوط آماده شده را از پشت سر و به فاصله 3 سانتی متری مانده به انتهای موها شروع وبه طرف نوک موها بمالید و پس از 10 الی 15 دقیقه مقدار دیگری از مخلوط تهیه شده را به ریشه مو بزنید واجازه دهید 20 الی 30دقیقه دیگر روی موها بماند.

رنگ کردن موهای تازه رشد کرده: مخلوط را به روش فوق تهیه کنید و ابتدا روی ریشه های موبکارببرید و پس از 20 الی 30 دقیقه موها را با آب گرم مرطوب کنید و بعد با شانه ، رنگ را به تمام قسمت های مو به طور یکنواخت بمالید و بگذارید رنگ 5 الی 10 دقیقه دیگر روی مو بماند.

تاثیر استفاده: اکسیدان اسکالیم با وجود پروتئین نرم کننده و باعث تقویت و نرمی موها شده و از خشکی شکنندگی و حساسیت جلوگیری کرده و موهایی زیبا ودر عین حال چهره ای جذاب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

 

اکسیدان چه مارکی خوبه؟

برندهای معتبر زیادی در بازار انواع اکسیدان را تولید کرده‌اند. اکسیدان گیاهی مارال یکی از مشهورترین اکسیدان‌های بازار است و اکسیدان آتوسا و اکسیدان والانسی و بیول هم گزینه‌های بسیار خوبی برای روشن کردن مو هستند.

شما می‌توانید انواع رنگ مو و اکسیدان‌های موردنیاز خود را از بهترین مارک‌های موجود در بازار در اندازه‌های مختلف ۱۰۰ میلی‌لیتری، ۱۵۰ میلی‌لیتری و حتی ۷۵۰ لیتری تهیه کنید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اکسیدان موجود در بازار

در انتها دوست داریم نظر شما خواننده گرامی را در مورد اینکه اکسیدان چه مارکی خوبه؟ بدانیم لطفا نظرات خود را کامنت کنید.

 

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا