لوازم آرایشی و بهداشتی

ژل بهداشتی بانوان چه مارکی خوبه؟

ژل های بهداشتی به دلیل مصرف در ناحیه حساس و آسیب پذیر تناسلی باید توسط شرکت های استاندارد و متخصص تولید شوند. استفاده از شاورهای بهداشتی متفرقه که کیفیت آنها در حاله ای از ابهام است ریسک بالایی دارد و ممکن آسیب های جدی به ناحیه تناسلی وارد کند. اندام تناسلی حساس ترین عضو بن قلمداد می شود. بیماری های قارچی طی سال های اخیر و عفونی شایع ترین بیماری هایی است که در صورت عدم رعایت بهداشت و محافظت از دستگاه تناسلی مشکلات متعددی را برای افراد ایجاد می کند. ژل های بهداشتی بانوان و آقایان طی سال های اخیر با هدف کاهش و جلوگیری از بیماری های مرتبط با ناحیه تناسلی تولید و روانه بازار شده اند. حال در ادامه به این پرسش که ژل بهداشتی بانوان چه مارکی خوبه پاسخ خواهیم داد.

ژل بهداشتی بانوان لافارر

 

ژل بهداشتی بانوان چه مارکی خوبه؟استفاده از ژل‌بهداشتی به سلامت، تمیز و بهداشتی نگه‌داشتن اندام تناسلی بانوان کمک بسیار زیادی می‌کند. ژل بهداشتی بانوان لافارر مدل Gentinal Cleansing Gel در حجم 250 میلی لیتر به دست شما می‌رسد و دارای رایحه بابونه، مالوا و آلوئه‌ورا بوده و ضد‌حساسیت و ضد‌باکتری است. رعایت بهداشت ناحیه تناسلی برای مردان و زنان لازم است و این نیاز در بانوان بیشتر است.

با استفاده از ژل‌بهداشتی بانوان لافارر می‌توانید از تولید بوی بد، خارش، خشکی و عفونت واژن (با منشأ قارچ، ویروس و باکتری) پیشگیری کنید. استفاده از این شوینده بهداشت ناحیه‌ تناسلی بانوان را تضمین می‌کند و کمتر نیاز به دکتر و درمان‌های احتمالی آن‌ها نیاز خواهد بود.

ژل بهداشتی بانوان pH بدن را متعادل کرده و باکتری‌ها و قارچ‌های بیماری‌زا نمی‌توانند در این محیط اسیدی تکثیرشده و رشدی داشته باشند. توجه داشته باشید که گاهی خود عفونت باکتریایی، قارچی یا انگلی بیماری ایجاد نخواهند کرد و بستری را فراهم می‌کنند تا واژن، میزبان عوامل بیماری‌زای دیگر خطرناکی شود.

ژل بهداشتی بانوان سروینا

ژل بهداشتی بانوان سروینا

محصول پیش رو ژل بهداشتی بانوان سروینا است. شرکت سروش طراوت طبیعت(سروینا) تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی بر پایه ی عصاره های گیاهی است.ناحیه تناسلی به علت عدم وجود لایه شاخی و محافظ پوست مستعد رشد و تکثیر انواع باکتری و قارچ بوده و همچنین استفاده از شوینده نامناسب می تواند با برهم زدن سطح طبیعی ph پوست موجب رشد و تکثیر هرچه بیشتر قارچ ها شود.ژل بهداشتی بانوان سروینا با ترکیب عصاره های: بید سفید و آویشن مناسب بانوان در سن بلوغ تا دوره یائسگی ضمن تنظیم ph طبیعی واژن از ابتلا به عفونت های قارچی و باکتریایی نیز جلوگیری به عمل می آورد.

 • تنظیم PH طبیعی واژن
 • برطرف کننده بوی نامطبوع
 • فاقد ترکیبات صابونی و مضر، پیشگیری از ابتلا به عفونت
 • ضد التهاب و سوزش
 • ترکیبی از عصاره های گیاهی
 • آنتی سپتیک و ضد قارچ
 • برطرف کننده بوی نامطبوع
 • از بین برنده باکتری های مضر

ژل شستشوی بانوان هیدرودرم

ژل شستشوی بانوان هیدرودرم

افزایش میزان اسیدیته در ناحیه‌ی خارجی واژن احتمال افزایش میزان باکتری‌ها را بیشتر می‌کند. این باکتری‌ها ممکن است باعث ایجاد بیماری یا بوی ناخوشایند شوند. بر اثر ترکیب باکتری‌ها با ترشحات اطراف واژن، بوی نامطبوعی تولید می‌شود که برای فرد آزاردهنده است.

برای جلوگیری از این مشکل استفاده از محصولات بهداشتی ویژه توصیه می‌شود که علاو‌بر اینکه پوست ناحیه‌ی خارجی واژن را بیش از حد خشک نمی‌کند، سبب از بین رفتن باکتری‌ها می‌شود. شرکت «هیدرودرم» در سری محصولات ویژه‌ی خود برای بانوان به تولید ژل بهداشتی اقدام کرده که مناسب شست‌وشوی روزانه است.

این ژل حاوی گلیسیرین وعصاره‌ی بابونه با خاصیت ایجاد اثر ضدالتهابی در پوست است که مانع از تغییر و خشکی پوست در ناحیه‌ی خارجی دستگاه تناسلی بانوان می‌شود. در ترکیبات این محصول از مواد حساسیت‌زا استفاده نشده است تا اثری ملایم اما موثر داشته باشد. روش استفاده از این محصول به صورت روزانه یا مواقعی است که احتمال ایجاد بوی ناخوشایند به دلیل هوای گرم و ورزش بیشتر است.

شرکت «هیدرودرم» در سری محصولات ویژه‌ی خود برای بانوان، به تولید ژل بهداشتی اقدام کرده که مناسب شست‌وشوی روزانه است. این محصول حاوی گلیسیرین وعصاره‌ی بابونه با خاصیت ایجاد اثر ضدالتهابی در پوست است.

 • نرم کننده مخاط و تامین کننده رطوبت آن
 • – التیام دهنده علائم و عوارض ناشی از حساسیت، تحریک پذیری و خارش
 • – سازگار با باکتری های مفید
 • – برطرف کننده بوی نامطبوع
 • – مقدار: 150 گرم

ژل بهداشتی بانوان لافارر

ژل بهداشتی بانوان لافارر

ژل بهداشتی بانوان لافارر مناسب برای دوشیزگان و بانوان تا قبل از دوران یائسگی حاوی عصاره گیاهان بابونه، مالوا و آلوئه‌ورا، بیولین، لاکتیک اسید، آلفابیزابولول و پلی کواترنیوم 10 می‌باشد که موجب کمک به پیشگیری از عفونت های قارچی و میکروبی واژن، رفع بوی نامطبوع ناحیه تناسلی، حفظ رطوبت طبیعی غشاء مخاط واژن می‌گردد، عصاره های گیاهی به کار رفته در این محصول باعث تنظیم PH ناحیه تناسلی، افزایش فعالیت باکتری های مفید، تسکین دهنده التهاب، سوزش، خارش و حساسیت می‌شوند.

 • کمک به پیشگیری از عفونت های قارچی و میکروبی واژن
 • مناسب شستشوی روزانه بانوان و دوشیزگان
 • ضد التهاب، سوزش، خارش و حساسیت
 • ضد عفونی کننده و روشن کننده پوست
 • التیام بخش و افزایش طراوت پوست
 • افزایش فعالیت باکتری های مفید
 • تنظیم pH ناحیه تناسلی

فوم بهداشتی بانوان سی گل

فوم بهداشتی بانوان سی گل

اولین تقسیم بندی شاورهای بهداشتی شستشو بر اساس جنسیت صورت می گیرد. ژل های شستشو و ژل بهداشتی آقایان و بانوان که اصلی ترین تفاوت این دو در ph به کار رفته در آنها است. نوع دیگر از دسته بندی بر اساس استفاده در دوران بارداری و غیر بارداری و ویژگی های نظیر رایحه و کاربردشان انجام می شود. یعنی تمرکز آنها بیشتر بر روی بوی خوش این شاورهای بهداشتی است یا خاصیت ضدعفونی کننده آنها مهم تر است.

توجه داشته باشید ژل شستشوی بارداری باید با توجه به نظر پزشک انجام شود. بعد از انتخاب ژل شستشوی بهداشتی مناسب براساس نوع کاربرد و رایحه مورد نظر شما طریقه استفاده از ژل های بهداشتی اهمیت زیادی دارد. دست ها باید قبل از مصرف ژل شستشوی بانوان و آقایان شسته و تمیز باشند. پس از شستشوی دستها موضع را مرطوب کنید و حدود یک دقیقه بعد از ایجاد کف با استفاده از ژل شستشوی بهداشتی ناحیه تناسلی را شسته و خشک نمایید. نحوه استفاده از ژل بهداشتی بانوان و آقایان داخل جعبه محصول قرار داده شده است.

 • – برطرف کننده بوی نامطبوع ناحیه تناسلی
 • – حفظ رطوبت ناحیه مخاطی
 • – ضد خارش و اتهاب
 • – سازگار با باکتری‌های مفید

 

خرید ژل بهداشتی بانوان

 

ژل بهداشتی بانوان چه مارکی خوبه؟

ژل های بهداشتی به دلیل مصرف در ناحیه حساس و آسیب پذیر تناسلی باید توسط شرکت های استاندارد و متخصص تولید شوند. استفاده از شاورهای بهداشتی متفرقه که کیفیت آنها در حاله ای از ابهام است ریسک بالایی دارد و ممکن آسیب های جدی به ناحیه تناسلی وارد کند. مارک فیروز (Firooz)، هیدرودرم (Hydroderm)، سینره (Cinere)، آی پلاس (Iplus) و لامینین (Laminin) از برندهای سرشناس و قابل اطمینان در عرصه تولید خوشبوترین محصولات بهداشتی زنانه و مردانه نظیر ژل شستشوی بانوان و آقایان هستند. برندهای دیگری همچون آردن (Ardene)، سی گل (Sea Gull)، بادی ناتور (Body Natur)، اوریاژ (Uriage) و آدرا (ADRA) از دیگر مارک های پرفروش شاور بهداشتی بوده که در طی سال های اخیر تمرکز ویژه ای بر روی تولید انواع محصولات بهداشتی داشته اند.

 

ژل بهداشتی بانوان ویرگو مدل انار حجم 250 میلی لیتر - کاندیدیاز یا واژینیت کاندیدایی، یکی از شایع‌ترین عفونت‌های زنانه به‌شمار می‌آید، طوری که اغلب خانم‌ها تا سن یائسگی بارها آن را تجربه می‌کنند. این بیماری قارچی که با ترشحات سفید رنگ و پنیری‌شکل، خارش و التهاب ناحیه تناسلی همراه است معمولا براثر افزایش رطوبت، گرما، تعریق، لباس‌های زیر تنگ و شلوارهای چسبان ایجاد می‌شود. یکی از راه های پیشگیری از ابتلا به این بیماری، استفاده از ژل بهداشتی بانوان است. ژل های شستشوی واژن جهت شستشوی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی بانوان تهیه و فرموله شده است. ژل بهداشتی فاقد الکل بوده و با حفظ PH طبیعی ناحیه واژن و پاک کننده های غیر صابونی ملایم و با دارا بودن ترکیبات موثر عصاره های گیاهی اثربخشی افزاینده ای دارد. ژل بهداشتی انار: انار دارای مواد مغذی مختلف شامل انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی است. به‌عنوان مثال، انار دارای مقادیر فراوان ویتامین C و همچنین ویتامین‌های گروه B مثل اسیدفولیک و نیاسین و مواد معدنی مانند فسفر، منیزیم، روی و پتاسیم است همچنین حاوی مواد مفید دیگری مانند تانن و آنتوسیانین است. انار خواص ضعیف استروژنی داشته و لذا می‌توانند در برطرف کردن عوارض یائسگی موثر باشد. انار یکی از غنی‌ترین منابع پلی‌فنل‌هاست که گروهی از آنتی‌اکسیدان‌های قوی هستند. اثراتی که انار می توان ذکر کرده‌ عبارت‌اند از: افزایش جریان خون پوست، سفیدکنندگی پوست، کاهش چین و چروک ، کاهش منافذ باز پوست، افزایش نرمی و ارتجاع‌پذیری پوست و افزایش رطوبت پوست، کاهش التهاب و ضد باکتریایی. استفاده ازاین ژل بهداشتی بدلیل ایجاد رایحه مناسب و عملکرد ضدمیکروبی باعث ایجاد احساس رضایتمندی فرد می شود.
ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم مدل Whita Femme وزن 150 گرم - مشخصات کلی ضد حساسیت بله ضد باکتری بله نوع عصاره بورداک ، بیربری ، انار ، آلوئه ورا سایر توضیحات حفظ تعادل طبیعی فلور روشن نمودن موضعی پوست
ژل بهداشتی بتادین کد 0025 حجم 300 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 300 میلی لیتر ضد حساسیت بله ضد باکتری بله
ژل بهداشتی دوشیزگان هیدرودرم مدل Fresh care وزن 150 گرم - مشخصات کلی حجم 150 گرم ضد حساسیت بله ضد باکتری بله نوع عصاره مریم گلی و بورداک و الوئه ورا و رزماری سایر توضیحات جهت شستشوی روزانه ناحیه ژنیتال خردسالان و دوشیزگان حاوی پری بیوتیک و pH سازگار دوران قبل از بلوغ فاقد مواد صابونی، الکل و پارابن رفع بوی نامطبوع
ژل شستشوی بهداشتی آقایان آردن مقدار 150 گرم - مشخصات کلی مناسب برای آقایان نوع عصاره بابونه،لیمو و اکالیپتوس سایر توضیحات حاوی عصاره‌های گیاهی آنتی‌باکتریال و ضد قارچ تسکین دهنده خارش و ناراحتی‌های ناشی از تعریق برطرف کننده بوی نامطبوع نرم کننده و مرطوب کننده التیام دهنده التهابات مجاری ادراری دارای pH طبیعی پوست بدن (pH ~5.5)
ژل شستشوی پوست حساس درمالیفت مدل روزالیفت حجم 200 میلی لیتر - کمک به کاهش قرمزی و التهاب پوست جلوگیری از خشکی و خارش پوست شوینده غیر صابونی مناسب پوستهای حساس و آتوپیک فاقد پارابن مناسب برای شستن روزانه صورت و بدن
ژل بهداشتی بانوان فیروز مدل یائسه و حساس حجم 150 میلی لیتر کد 7106014 - سلامت واژن به تعادل PH آن وابستگی زیادی دارد. در واقع PH اسیدی یا قلیایی بودن را در محدوده 1تا14 نشان می دهد.PH واژن از خردسالی تا یائسگی به علت تغییرات هورمونی متغیرمی باشد .PH نرمال واژن در دوران بلوغ تا بزرگسالی از8/3 تا 2/4 می باشد درصورتیکه ترشحات واژن عفونی شده باشد PH آن بیش از 7/4 می باشد.با به هم خوردن تعادل PH در این ناحیه باکتری های گاردنرلا ( Gardnerella) در واژن تولید آمینو اسید می کنند و باکتری های هوازی با آنزیمی که دارند آن ها را به آمین تبدیل می کنند که علاوه بر بالا بردن PH و از بین رفتن لاکتو باسیلی های مفید ،ایجاد بوی نا خوشایند شبیه بوی ماهی می کنند که یکی از علائم آغاز عفونت می باشد. ژل بهداشتی دوران یائسگی حاوی پرو ویتامین B5 با خاصیت ضد التهابی است و با حفظ رطوبت طبیعی ناحیه ژنیتالاز تکثیـر باکتـری های مضـر جلوگیری می کنند وهمچنین فلـور طبیعـی را حفظ می کند.این محصول التیام بخـش عـوارض ناشـی از یائسـگی نظیـر حساسیت و خارش می باشد.
ژل بهداشتی بانوان فیروز حجم 60 میلی لیتر کد 7106006 - ژل بهداشتی بانوان شوینده ای مورد نیاز بانوان با خاصیت حفظ pH طبیعی ناحیه ژنیتال حاوی اسید لاکتیک که با حفظ pH اسیدی ناحیه ژنیتال به قدرت دفاعی آن کمک می کند. حاوی دی ـ پانتنول با خاصیت نرم کنندگی، مرطوب کنندگی وترمیم کنندگی آسیب های پوستی حاوی بیزابولول با خاصیت ضد حساسیتی و ضدالتهابی دارای رایحه ای مطبوع و ملایم پیشگیری کننده از ابتلا به عفونت های ژنیتال مناسب برای شستشوی روزانه ناحیه خارجی ژنیتال
ژل بهداشتی بانوان لافارر مدل Gentinal Cleansing Gel حجم 250 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 250 میلی لیتر ضد حساسیت بله ضد باکتری بله نوع عصاره بابونه، مالوا و آلوئه‌ورا
ژل بهداشتی بانوان فیروز حجم 150 میلی لیتر کد 7106012 - بسیاری از بانوان از صحبت کردن درباره بهداشت زنان ووجود علائمی مثل خارش ،بوی زننده ،التهاب وعفونت پرهیز می کنند.برخی از مادران نیز به علت عدم اطلاعات کافی به دختران خود جهت بهداشت فردی توصیه های نادرستی مثل شستن ناحیه با صابون های معمولی را می کنند.لذا اطلاع رسانی در این مورد بسیار ضروری می باشد.خارجی ترین بخش پوست لایه ای به نام استراتوم کورنئوم (Stratum Corneum)می باشد که لایه های زیرین پوست را در مقابل عوامل محیطی حفظ می کند.در ناحیه مخاطی واژن این لایه وجود ندارد و به همین دلیل این ناحیه درمقابل میکروارگانیسم هایی مثل باکتری های بیماری زاوقارچ هابسیار آسیب پذیراست.درواژن سالم نسبت باکتری های مفید که لاکتوباسیلی (Lactobacilli) نامیده می شود،نسبت به قارچ هاو باکتری های بیماری زابیشتراست (تقریبا هفتاد تا نود درصد).
ژل بهداشتی بانوان لامینین مدل Flower حجم 200 میلی‌لیتر - مشخصات کلی حجم 200 میلی لیتر ضد حساسیت بله ضد باکتری بله نوع عصاره شکوفه لیمو و چای سفید سایر توضیحات قابل استفاده جهت مراقبت و بهداشت سطح خارجی دستگاه تناسلی خاصیت آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال و التیام بخش درمان خشکی، خارش، التهاب، رفع بوی نامطبوع و تکثیر قارچ حفاظت کننده و ضد التهاب PH=4.5 فاقد مواد نگهدارنده
ژل بهداشتی بانوان آی پلاس مدل anti-dryness حجم 150 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 150 میلی لیتر ضد باکتری بله نوع عصاره چای سبز، آلوئه ورا و لیکوریس کشور مبدا برند ایران سایر توضیحات جهت استفاده روزانه - فاقد الکل - قابل استفاده در دوران بارداری و شیردهی
ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم مدل Sensi Calm وزن 150 گرم - مشخصات کلی وزن 150 گرم مناسب برای خانم ها عصاره دارد سایر توضیحات رفع التهابات و تحریکات ناحیه خارجی التیام سوزس و قرمزی و خارش ناحیه خارجی
ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم سری Whitening Action حجم 150 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 150 میلی لیتر ضد حساسیت بله ضد باکتری خیر نوع عصاره حاوی عصاره بلیس پرنیس و عصاره بیربری و عصاره بورداک سایر توضیحات دارای ترکیبات پری بیوتیک جهت کاهش تیرگی ناحیه ژنیتال میباشد. مخصوص شستشوی پوست قسمت‌های خارجی ناحیه تناسلی است. دارای مواد روشن کننده همراه با ویتامین C حفظ تعادل طبیعی فلور ناحیه ژنیتال دارای PH سازگار با پوست بدن حاوی عصاره بلیس پرنیس فاقد مواد صابونی فاقد الکل و پارابن
ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم مدل Hydra Femme حجم 150 میلی لیتر - مشخصات کلی ضد حساسیت بله ضد باکتری بله نوع عصاره بورداک و زیتون سایر توضیحات افزایش رطوبت ناحیه خارجی کاهش خشکی ، خارش و سوزش
ژل بهداشتی بانوان فیروز مدل Intimate Gel حجم 150 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 150 میلی لیتر ضد حساسیت بله ضد باکتری بله نوع عصاره دارد سایر توضیحات حفظ تعادل فلور طبیعی واژن عامل پیشگیری از ابتلا به عفونت های تناسلی حفظ رطوبت طبیعی پوست ناحیه ژنیتال دارای خواص ضد التهابی جهت مصرف روزانه صرفا جهت شستشوی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی
ژل بهداشتی بانوان یائسه لافارر مدل Gentinal حجم 250 میلی لیتر - ژل شستشوی بهداشتی بانوان لافارر مناسب برای دوران یائسگی حاوی عصاره گیاهان گل همیشه بهار، بابونه، مالوا و آلوئه‌ورا، پروتئین سویا، بیولین، لاکتیک اسید، آلفابیزابولول و پلی کواترنیوم 10 می‌باشد که موجب کمک به پیشگیری از عفونت های میکروبی واژن، کاهش علائم یائسگی، رفع بوی نامطبوع ناحیه تناسلی و رفع خشکی و آتروفی ناحیه ژنتینال می‌گردد، عصاره های گیاهی به کار رفته در این محصول باعث تنظیم PH ناحیه تناسلی، افزایش فعالیت باکتری های مفید، تسکین دهنده التهاب، سوزش، خارش و حساسیت می‌شوند
فوم بهداشتی بتادین مدل Daily use حجم 100 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 100 میلی لیتر ضد حساسیت بله ضد باکتری خیر نوع عصاره ندارد سایر توضیحات 152 گرم
ژل بهداشتی بانوان نئودرم مدل Femintime حجم 150 میلی لیتر - مشخصات کلی وزن 150 گرم مناسب برای خانم ها
ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم سری Quadra Action وزن 150 گرم - مشخصات کلی حجم 150 میلی لیتر ضد حساسیت بله ضد باکتری بله نوع عصاره بابونه سایر توضیحات التیام دهنده علائم و عوارض ناشی از حساسیت، تحریک پذیری و خارش سازگار با باکتری های مفید برطرف کننده بوی نامطبوع

خرید ژل بهداشتی بانوان

در انتها دوست داریم نظر شما خواننده گرامی را در مورد اینکه ژل بهداشتی بانوان چه مارکی خوبه؟ بدانیم لطفا نظرات خود را کامنت کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا