لوازم آرایشی و بهداشتی

کرم دور چشم چه مارکی خوبه؟

کرم‌ دور چشم خوب و مناسب در رفع و بهبود عوامل ظاهری موثر است اما پزشکان پیشنهاد می‌کنند که همیشه پیشگیری کنیم و قبل از بروز علائم ظاهری از کرم دور چشم استفاده کنیم. به همین دلیل است که مراقبت از دور چشم را از سن 20 سالگی توصیه می‌کنند، چراکه با حفظ رطوبت و تامین ویتامین‌های مورد نیاز پوست توسط از کرم‌های دور چشم ملایم و همچنین استفاده از عینک آفتابی، پوست دور چشم ما دیرتر پیر می‌شود. کسانی که دور چشمان آن‌ها گود و کبود است و یا کسانی که زیر چشمانشان پف کرده می‌توانند با استفاده از کرم دور چشم مخصوص رفع سیاهی و پف دور چشم، این عوارض را کاهش دهند. حال در ادامه به این پرسش که کرم دور چشم چه مارکی خوبه پاسخ خواهیم داد.

کرم دور چشم سی گلکرم دور چشم نئودرم

کرم دور چشم نئودرم چه مارکی خوبه؟

چشم به‌عنوان یک عضو حساس بدن به جز حس بینایی در زیبایی چهره‌ی افراد هم نقش بسیار موثری دارد. پوست اطراف چشم، بسیار حساس و مستعد چروک است. در اثر خندیدن، اخم‌کردن یا جمع‌کردن چشم در برخورد با نور آفتاب، چین و چروک تشدید شده یا عمیق‌تر می‌شود؛ ازاین‌رو استفاده از یک کرم دور چشم در زمان مناسب، می‌تواند از به وجود آمدن آن جلوگیری کرده و زیبایی چشم‌ها را حفظ کند.

کرم دور چشم «نئودرم» (Neuderm) مدل «مولتی افیکیسی» (Multi Efficacy) با ترکیبات سین کول (Syn-Coll) و کمپلکس ام-دی-آی (MDI)، بدون احساس چربی، پوست دور چشم را ترمیم کرده و از بروز و عمیق‌شدن چروک‌ها جلوگیری می‌کند. این محصول، کلاژن پوست را افزایش داده و با نفوذ به قسمت‌های عمیق به ترمیم بافت پوست می‌پردازد. این کرم با بهبود گردش خون مویرگی در اطراف چشم، اثر استحکام‌‌بخشی خوبی بر پوست خواهد داشت. توصیه می‌شود که در اوایل بروز چین‌ها و قبل از عمیق‌شدن چروک‌ها به طور منظم استفاده شود.

این محصول برای انواع پوست مناسب است و علاوه‌بر خاصیت ضدچروک، به رفع سیاهی و پف زیر چشم هم کمک می‌کند. این کرم در تیوپی به حجم 15 میلی‌لیتر عرضه شده که فاقد پارابن است؛ به همین علت آلرژی‌زا نخواهد بود. پارابن‌ها گروهی از محصولات شیمیایی هستند که از ایجاد باکتری جلوگیری کرده و باعث افزایش طول‌عمر محصولات می‌شوند؛ اما برای پوست و بدن آسیب‌رسان و مضرند. خرید و استفاده از این کرم از پیری زودرس چشمتان جلوگیری کرده و زیبایی آن‌ را حفظ خواهد کرد.

کرم ضد چروک دور چشم و دور لب پرودرما

کرم ضد چروک دور چشم و دور لب پرودرما

این کرم ضد چروک حاوی شبه بوتاکس و رتینول به منظور رفع چین و چروک‌های اطراف چشم و دور لب‌ها به کار می‌رود. Biomyox (شبه بوتاکس) موجود در آن از آب تره ( شاهی آبی ) به دست آمده و با غنی بودن از نمک‌های معدنی به ریلکس سازی ماهیچه‌های صورت کمک کرده و به رفع چین و چروک‌های پوستی اطراف چشم‌ها و نیز خطوط ریز پوستی دور لب کمک شایانی می‌نماید و برای انواع پوست‌ها مناسب است.

با این کرم به راحتی قادر به رفع چروک‌های سطحی و کاهش چروک‌های عمیق دور چشم و دور لب هستید. این محصول از طرفی منجر به کاهش پف و سیاهی زیر چشم می‌شود. همچنین وجود هیالورونیک اسید در ترکیب آن با خواص مرطوب‌کنندگی و پرکنندگی (Filler) طبیعی برای کاهش خطوط ریز پوستی دور چشم و دور لب از افتادگی جلوگیری به عمل آورده و باعث افزایش استحکام پوست اطراف چشم‌ها خواهد شد.

از دیگر نقاط مثبت آن مناسب برای استفاده به همراه مواد آرایشی مخصوص چشم است. جهت استفاده صبح‌ها و شب‌ها مقدار کافی از کرم دور چشم و دور لب، پرودرما را بر روی پوست کاملا تمیز و خشک ناحیه دور چشم و دور لب و با استفاده از نوک انگشتان و با حرکات ضربه‌ای مالیده تا کاملا جذب شود.

کرم ضد چروک و ضد پف دور چشم درمالیفتکرم ضد چروک و ضد پف دور چشم درمالیفت

کاهش دهنده حلقه های تیره دور چشم ضد التهاب و التیام بخش پوست دور چشم رفع کننده کبودی دورچشم افزایش دهنده گردش خون پوست دور چشم دارای خاصیت مرطوب کنندگی و ضد پیری حاوی کمپلکسی انکپسوله از ویتامینها ی موثر در رفع تیرگی دور چشم کیبات استروئیدی

ترجیحا شبها کرم را از سمت داخل به خارج پلک تحتانی با حرکات ضربه ای ملایم بمالید. مراقب باشید کرم داخل چشم نگردد. کرم دور چشم را حداقل به مدت شش ماه استفاده نمائید.

برطرف کننده چروک و پف دور چشم

کرم دور چشم سی گل

 حساس‌ترین قسمت پوست صورت، پوست ناحیه‌ی اطراف چشم است. این قسمت از عواملی که سبب ایجاد چین‌وچروک می‌شوند، بیشترین تاثیرپذیری را دارد. مثلا در اثر نور خورشید تمام افراد به‌طور کاملا غیرارادی، چشم‌هایشان را تنگ می‌کنند که باعث به‌ وجود آمدن خطوطی باریک در اطراف چشم می‌شود. این خطوط ممکن است به‌مرورزمان بسیار عمیق شده و ظاهری پیر و نازیبا به چشم بدهند. از دیگر عوامل ایجاد این چین‌ها، خندیدن افراد است که سبب بروز این خطوط می‌شود. برای پیشگیری از این عارضه و همچنین جلوگیری از تشدید آن بهتر است از کرم دورچشم استفاده شود. کرم دورچشم سی گل در حجم 20 میلی‌لیتر، دارای ترکیبات موثری برای مبارزه با این حالت است. وجود ویتامین‌های E و C به تقویت پوست و سفت‌شدن آن کمک بسیاری می‌کند. این کرم علاوه‌بر کاهش چروک‌های سطحی دورچشم، به کاهش پف و کبودی آن هم کمک می‌کند. این محصول پوست دورچشم را مرطوب نگه‌می‌دارد و برای نرم و لطیف‌کردن لب هم مناسب است. این کرم دارای موثرترین ترکیبات ضدپیری است که با نفوذ به عمق پوست اطراف چشم، پیری آن را به تاخیر می‌اندازد. بهتر است از این محصول روزی یک‌بار، روی پوست تمیز اطراف چشم به صورت چرخشی و ملایم ماساژ داد. از آن می‌توان حتی 10 دقیقه قبل از مواد آرایشی هم استفاده کرد. با خرید و استفاده از این محصول زیبایی چشمان خود را حفظ کنید.

حساس‌ترین قسمت پوست صورت، پوست ناحیه‌ی اطراف چشم است. این قسمت از عواملی که سبب ایجاد چین‌وچروک می‌شوند، بیشترین تاثیرپذیری را دارد. مثلا در اثر نور خورشید تمام افراد به‌طور کاملا غیرارادی، چشم‌هایشان را تنگ می‌کنند که باعث به‌ وجود آمدن خطوطی باریک در اطراف چشم می‌شود. این خطوط ممکن است به‌مرورزمان بسیار عمیق شده و ظاهری پیر و نازیبا به چشم بدهند.

از دیگر عوامل ایجاد این چین‌ها، خندیدن افراد است که سبب بروز این خطوط می‌شود. برای پیشگیری از این عارضه و همچنین جلوگیری از تشدید آن بهتر است از کرم دورچشم استفاده شود. کرم دورچشم سی گل در حجم 20 میلی‌لیتر، دارای ترکیبات موثری برای مبارزه با این حالت است.

وجود ویتامین‌های E و C به تقویت پوست و سفت‌شدن آن کمک بسیاری می‌کند. این کرم علاوه‌بر کاهش چروک‌های سطحی دورچشم، به کاهش پف و کبودی آن هم کمک می‌کند. این محصول پوست دورچشم را مرطوب نگه‌می‌دارد و برای نرم و لطیف‌کردن لب هم مناسب است.

این کرم دارای موثرترین ترکیبات ضدپیری است که با نفوذ به عمق پوست اطراف چشم، پیری آن را به تاخیر می‌اندازد. بهتر است از این محصول روزی یک‌بار، روی پوست تمیز اطراف چشم به صورت چرخشی و ملایم ماساژ داد. از آن می‌توان حتی 10 دقیقه قبل از مواد آرایشی هم استفاده کرد. با خرید و استفاده از این محصول زیبایی چشمان خود را حفظ کنید.

کرم ضد تیرگی و التیام بخش دور چشم

کرم ضد تیرگی و التیام بخش دور چشم

کاهش دهنده حلقه های تیره دور چشم ضد التهاب و التیام بخش پوست دور چشم رفع کننده کبودی دورچشم افزایش دهنده گردش خون پوست دور چشم دارای خاصیت مرطوب کنندگی و ضد پیری حاوی کمپلکسی انکپسوله از ویتامینها ی موثر در رفع تیرگی دور چشم کیبات استروئیدی

ضد التهاب و التیام بخش پوست دور چشم

 

خرید کرم دور چشم

 

کرم دور چشم چه مارکی خوبه؟

کرم دور چشم قابلیت افزایش توانایی پوست در جذب ، نگهداری و توزیع رطوبت را دارد. این کرم عمیقا در لایه های شاخی پوست (سد دفاعی) نفوذ نموده و تعادل چربی هایی را که برای حفاظت و سلامت پوست مورد نیاز است، حفظ می نماید. این کرم خصوصا در افراد با سنین پایین تر میتواند با ایجاد لایه ای محافظ بر روی سطح پوست مانع از هدر رفتن رطوبت آن گردیده و از بروز چین و چروک در سنین بالاتر جلوگیری می نماید.

این کرم مسئولیت تقویت قدرت باز سازی و ترمیم ضایعات اولیه ( ترک خوردگی،قرمزی و التهاب،پوسته پوسته شدن) پوست دور چشم را بر عهده میگیرد و ضمن محافظت از پوست دور چشم در برابر تغییرات و استرس های محیطی (سرما، گرما، خشکی هوا، آلودگی های هوا، ذرات معلق و چسبنده در هوا، اشعه های مضر خورشید و …) از پیری زود رس پوست دور چشم (ضد چروکیدگی،پف آلودگی و تیرگی) جلوگیری می کند و مرطوب کننده،نرم کننده و شاداب کننده پوست دور چشم نیز می باشد . این محصول همچنین از پوست دور چشم بانوان در مقابل اثرات مضر مواد آرایشی محافظت میکند و قابلیت استفاده در تمامی سنین را داراست.

 

سرم دور چشم بایو آکوا مدل MOIST & HYDRATION حجم 15 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 15 میلی‌لیتر نوع محفظه نگه دارنده رولی جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک سایر توضیحات دارای سر غلطکی برای پخش و ماساژ بهتر با ترکیبات تحریک کننده افزایش گردش خون دور چشم ضد پیری و ضد چروک قوی مرطوب کننده قوی برطرف کننده پف و ورم دور چشم از این برنده تیرگی دور چشم درخشان کننده دور چشم ضد چروک دور چشم
کرم دور چشم ونزن مدل طلا حجم 15 میلی لیتر - مشخصات جنس محفظه شیشه نوع محفظه کاسه‌ای حجم 15 میلی‌لیتر صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
کرم رولی دور چشم بیو آکوا مدل Hydrate and Moisturizer - مطالعات نشان داده است که گندم سرشار از مواد آنتی اکسیدانی و ویتامین A است که می تواند به پیشگیری از تاثیرات آلزایمر،نظیر کاهش مهارت های شناختی و حافظه کمک کند و در نتیجه روند پیری را به تاخیر اندازد.این گیاه حاوی ترکیباتی به نام آنتی سیانوسید است که رگهای خونی را تقویت می کند،جریان خون را بهبود می بخشد و می توان از آن در درمان اختلالات چشمی نظیر آب مروارید و آب سیاه و… استفاده کرد.
کرم دور چشم فیس دوکس مدل Hydrasome حجم 15 میلی لیتر - پوست تحت تاثیر عوامل زیادی در طی زمان واکنش های بسیاری از خود نشان می دهد. یکی از این موارد، واکنش پوست نسبت به مراقبت هایی است که در طی زمان ازآن نشده است. برای مثال افرادی که روتین پوستی روزانه مانند استفاده مداوم از ضدآفتاب ها، شوینده ملایم صورت، مرطوب کننده و ... ندارند، پس از گذشت سالها در قسمت های نازک تر صورت دچار چین و چروک و افتادگی می شوند و همین عامل موجب می شود تا چهره ی تکیده تری را به نمایش بگذارد. برای حل این مسئله تولیدکنندگان زیادی به کمک آمده اند تا بتوان به ترمیم پوست پرداخت و شادابی را تا حدود زیادی به چهره برگرداند.یکی از این محصولات کرم دور چشم فیس دوکس مدل Hydrasome حجم 15 میلی لیتر است. کرم دور چشم الارو در بسته بندی تیوپی و در حجم 15 میلی لیتر عرضه می شود. استفاده از این کرم دور چشم موجب بهبود گردش خون مویرگی زیر چشم شده و موجب ترمیم عمیق چین و چروک های زیر چشم و اطراف چشم می شود. خاصیت سفت کنندگی این کرم باعث می شود تا از افتادگی زیرچشم جلوگیری شود و اصطلاحاً عمل لیفت سطحی انجام می دهد. بهتر است از کرم های دور چشم، پس از شستشوی صورت از آلودگی های ناشی از لوازم ارایش و آلودگی های آب و هوایی، قبل از خواب استفاده کنید و بصورت دورانی دور چشم ماساژ دهید تا بخوبی مواد جذب شود و آرامش را به پوست هدیه دهد.اگر شما نیز به فکر رسیدگی و ترمیم پوست خود هستید و بدنبال کرم دور چشمی با کیفیت و قیمتی مناسب هستید توصیه ما به شما یکی از این محصولات کرم دور چشم فیس دوکس مدل Hydrasome حجم 15 میلی لیتر است.
سرم دور چشم دکتر راشل مدل Vitamin C حجم 30 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 30 میلی‌لیتر نوع محفظه نگه دارنده پمپی جنس محفظه نگه دارنده شیشه نوع ویتامین C سایر توضیحات کاهش حلقه های تیره دور چشم لیفت پلک چشم سرشار از ویتامین C کاهش دهنده خطوط پنجه کلاغی دور چشم پیشگیری از پیری زود رس پوست دور چشم کمک به رفع و کبودی و پف دور چشم نرم و مرطوب کننده پوست اطراف چشم پخش روان و جذب سریع محو کنده چروک های ریز پوست
سرم آبرسان دور چشم بریلی مدل HYALURONIC ACID حجم 20 میلی لیتر - سرم های آبرسان دور چشم محصولاتی هستند که به کاهش چین و چروک ها و سیاهی و پف اطراف چشم ها کمک شایانی میکند. این محصول از نظر کارایی به کرم دور چشم شباهت دارد. سرم آبرسان دور چشم بریلی مدل HYALURONIC ACID حجم 20 میلی لیتر به شما کمک می‌کند پیری و چین و چروک‌های ریزی که به مرور زمان در ناحیه اطراف چشم به وجود می‌آید را به تاخیر انداخته و سلول‌های پوست این ناحیه از صورت را بازسازی نمایید. این محصول با بهره‌گیری از فرمولاسیون ویژه خود علاوه بر آبرسانی به پوست دور چشم، با افزایش گردش خون در مویرگ‌ها به بهبود تیرگی و پف دور چشم کمک کرده و از چروک دور چشم جلوگیری می‌کند.سرم آبرسان دور چشم بریلی مدل HYALURONIC ACID حجم 20 میلی لیتر، غنی از هیالورونیک اسید و حاوی آب، گلیسرین و چند نوع عصاره گیاهی است. در ترکیب این محصول جوان کننده از هیالورونیک اسید به عنوان یک آبرسان قوی پوست و پیشگیری کننده از چروک پوست دور چشم استفاده شده است. وجود عصاره های گیاهی در این سرم دور چشم سبب شده تا خاصیت ضد التهابی و رفع کننده قرمزی پوست داشته باشد. اگر حفظ سلامت پوست برای شما اهمیت دارد این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم.
کرم دور چشم مارگریت مدل خاویار حجم 30 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 30 میلی‌لیتر نوع محفظه نگه دارنده تیوپی جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک نوع ویتامین A , B1 , E , PP , C , B5 , B3 کشور مبدا برند ایران سایر توضیحات مزایا: حاوی عصاره خاویارسرشاراز ویتامین های (B12, B6, B2, PP, C,A ) پروتئین ها (آرجنین، هیستامین، ایزولوسین، لیسنین ،تسوئین ) و اسیدها ( اسید فولیک و اسید پانتوتینک) جهت جوانسازی وجلوگیری ازچین وچروک های پوست سرشار از کوآنزیم Q10 و ویتامین E با اثر آنتی اکسیدانی بسیار قوی حاوی روغن های کتان، گل مغربی، هسته انگوروروغن گل همیشه بهارجهت تغذیه پوست حاوی رتینیل پالمیتات و ویتامین K کاهش دهنده التهابات رگ های زیر پوستی و ایجاد خاصیت مرطوب کنندگی غنی شده با اسیدهای چرب ضروری امگا 3 و امگا 6 جهت حذف رادیکال های آزاد افزایش دهنده الاستیسیته وپیشگیری ازپیری زودرس پوست کاهش و رفع سیاهی، چروک و پف دور چشم جلوگیری ازنفوذ موادآلرژی زا باایجاد لایه محافظ
کرم دور چشم فیس دوکس سری Actisome مدل Actiflow حجم 15 میلی لیتر - پوست تحت تاثیر عوامل زیادی در طی زمان واکنش های بسیاری از خود نشان می دهد. یکی از این موارد، واکنش پوست نسبت به مراقبت هایی است که در طی زمان ازآن نشده است. برای مثال افرادی که روتین پوستی روزانه مانند استفاده مداوم از ضدآفتاب ها، شوینده ملایم صورت، مرطوب کننده و ... ندارند، پس از گذشت سالها در قسمت های نازک تر صورت دچار چین و چروک و افتادگی می شوند و همین عامل موجب می شود تا چهره ی تکیده تری را به نمایش بگذارد. برای حل این مسئله تولیدکنندگان زیادی به کمک آمده اند تا بتوان به ترمیم پوست پرداخت و شادابی را تا حدود زیادی به چهره برگرداند.یکی از این محصولات کرم دور چشم فیس دوکس سری Actisome مدل Actiflow حجم 15 میلی لیتر است. کرم دور چشم الارو در بسته بندی تیوپی و در حجم 15 میلی لیتر عرضه می شود. استفاده از این کرم دور چشم موجب بهبود گردش خون مویرگی زیر چشم شده و موجب ترمیم عمیق چین و چروک های زیر چشم و اطراف چشم می شود. خاصیت سفت کنندگی این کرم باعث می شود تا از افتادگی زیرچشم جلوگیری شود و اصطلاحاً عمل لیفت سطحی انجام می دهد. بهتر است از کرم های دور چشم، پس از شستشوی صورت از آلودگی های ناشی از لوازم ارایش و آلودگی های آب و هوایی، قبل از خواب استفاده کنید و بصورت دورانی دور چشم ماساژ دهید تا بخوبی مواد جذب شود و آرامش را به پوست هدیه دهد.اگر شما نیز به فکر رسیدگی و ترمیم پوست خود هستید و بدنبال کرم دور چشمی با کیفیت و قیمتی مناسب هستید توصیه ما به شما یکی از این محصولات کرم دور چشم فیس دوکس سری Actisome مدل Actiflow حجم 15 میلی لیتر است.
کرم دور چشم لیراک سری Diopticream حجم 30 میلی لیتر - فزایش ساخت رشته های بافت همبند - کاهش چشمگیر چروک ها - بهبود چروک های گوشه خارجی چشم - جوان شدن پوست از نظر ظاهری - افزایش رطوبت پوست - 9% کمپلکس عصاره آلکمیلا، عشقه و دم اسب: کمپلکس انحصاری لیراک غنی از فلاوونوئیدها و تانوئیدها، محرک ساخت رشته های کلاژن و الاستین - حاوی عصاره بادام: آب رسان و نرم کننده پوست
کرم دور چشم سینره مدل ultra rich & intensive eye cream حجم 30 میلی لیتر - کرم دور چشم سینره (مخصوص افراد بالای 40 سال) با بهره گیری از پپتیدهای موثر، باعث تسریع ساخت پروتئین های رشته ای پوست می شود. افزایش میزان پروتئین ها و بازسازی پوست، عمق چین و چروک های دور چشم را کاهش می دهد و افزایش استحکام شبکه پروتئینی از افتادگی پوست در نواحی اطراف چشم جلوگیری می نماید. همچنین این محصول با استفاده از پپتید دیگری به نام Synake از انقباض شدید عضلات دور چشم جلوگیری می کند، بدین ترتیب خطوط دور چشم، بویژه خطوط پنجه کلاغی کمتر تحت فشار قرار می گیرند.
کرم دور چشم الارو مدل Anti Wrinkle حجم 20 میلی لیتر - پوست تحت تاثیر عوامل زیادی در طی زمان واکنش های بسیاری از خود نشان می دهد. یکی از این موارد، واکنش پوست نسبت به مراقبت هایی است که در طی زمان ازآن نشده است. برای مثال افرادی که روتین پوستی روزانه مانند استفاده مداوم از ضدآفتاب ها، شوینده ملایم صورت، مرطوب کننده و ... ندارند، پس از گذشت سالها در قسمت های نازک تر صورت دچار چین و چروک و افتادگی می شوند و همین عامل موجب می شود تا چهره ی تکیده تری را به نمایش بگذارد. برای حل این مسئله تولیدکنندگان زیادی به کمک آمده اند تا بتوان به ترمیم پوست پرداخت و شادابی را تا حدود زیادی به چهره برگرداندویزگی های محصول :یکی از این محصولات کرم دور چشم الارو مدل Anti Wrinkle حجم 20 میلی لیتر است. این کرم محصول کشور فرانسه است و با شرایط آب و هوایی این منطقه سازگاری و آشنایی دارد. کرم دور چشم الارو در بسته بندی تیوپی و در حجم 20 میلی لیتر عرضه می شود. این کرم سی گل دارای روغن آرگان می باشد. استفاده از این کرم دور چشم موجب بهبود گردش خون مویرگی زیر چشم شده و موجب ترمیم عمیق چین و چروک های زیر چشم و اطراف چشم می شود. خاصیت سفت کنندگی این کرم باعث می شود تا از افتادگی زیرچشم جلوگیری شود و اصطلاحاً عمل لیفت سطحی انجام می دهد. بهتر است از کرم های دور چشم، پس از شستشوی صورت از آلودگی های ناشی از لوازم ارایش و آلودگی های آب و هوایی، قبل از خواب استفاده کنید و بصورت دورانی دور چشم ماساژ دهید تا بخوبی مواد جذب شود و آرامش را به پوست هدیه دهد.جمع بندی :اگر شما نیز به فکر رسیدگی و ترمیم پوست خود هستید و بدنبال کرم دور چشمی با کیفیت و قیمتی مناسب هستید توصیه ما به شما یکی از این محصولات کرم دور چشم الارو مدل Anti Wrinkle حجم 20 میلی لیتر است.
کرم دور چشم وچه حجم 15 میلی لیتر - این کرم دور چشم یک محصول ضد چروک بوده که نقش بسیار موثری در کاهش پف و تیرگی دور چشم دارد. همچنین با استفاده از تکثیر سلولی های بنیادی باعث تحریک سنتر کلاژن در پوست می گردد که به حفظ استحکام طبیعی پوست کمک می کند. با بهره گیری از ترکیبات طبیعی از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند و یک مرطوب کننده بسیار خوب برای پوست می باشد.
سرم دور چشم آردن سری Expert Age حجم 15 میلی لیتر - پوست تحت تاثیر عوامل زیادی در طی زمان واکنش های بسیاری از خود نشان می دهد. یکی از این موارد، واکنش پوست نسبت به مراقبت هایی است که در طی زمان ازآن نشده است. برای مثال افرادی که روتین پوستی روزانه مانند استفاده مداوم از ضدآفتاب ها، شوینده ملایم صورت، مرطوب کننده و ... ندارند، پس از گذشت سالها در قسمت های نازک تر صورت دچار چین و چروک و افتادگی می شوند و همین عامل موجب می شود تا چهره ی تکیده تری را به نمایش بگذارد. برای حل این مسئله تولیدکنندگان زیادی به کمک آمده اند تا بتوان به ترمیم پوست پرداخت و شادابی را تا حدود زیادی به چهره برگرداند.یکی از این محصولات سرم دور چشم آردن سری Expert Age حجم 15 میلی لیتر است. این سرم محصول کشور ایران است و با شرایط آب و هوایی این منطقه سازگاری و آشنایی دارد. سرم دور چشم نئودرم در بسته بندی پمپی و در حجم 15 میلی لیتر عرضه می شود و مناسب برای انواع پوست می باشد. استفاده از این محصول موجب بهبود گردش خون مویرگی زیر چشم شده و چین و چروک های زیر چشم و اطراف چشم را از بین می برد. خاصیت سفت کنندگی این کرم باعث می شود تا از افتادگی زیرچشم جلوگیری شود و اصطلاحاً عمل لیفت سطحی انجام می دهد.همچنین این سرم بدون رنگ و الکل می باشد و برای از بین بردن حلقه تیره، پف و لک های اطراف چشم بسیار کارامد می باشد. بهتر است از سرم های دور چشم، پس از شستشوی صورت از آلودگی های ناشی از لوازم ارایش و آلودگی های آب و هوایی، قبل از خواب استفاده کنید و بصورت دورانی دور چشم ماساژ دهید تا بخوبی مواد جذب شود و آرامش را به پوست هدیه دهد.اگر شما نیز به فکر رسیدگی و ترمیم پوست خود هستید و بدنبال سرم دور چشمی با کیفیت و قیمتی مناسب هستید توصیه ما به شما سرم دور چشم آردن سری Expert Age حجم 15 میلی لیتر است.
کرم دور چشم ژوت مدل Hidrolyzed حجم 15 میلی لیتر - پوست تحت تاثیر عوامل زیادی در طی زمان واکنش های بسیاری از خود نشان می دهد. یکی از این موارد، واکنش پوست نسبت به مراقبت هایی است که در طی زمان ازآن نشده است. برای مثال افرادی که روتین پوستی روزانه مانند استفاده مداوم از ضدآفتاب ها، شوینده ملایم صورت، مرطوب کننده و ... ندارند، پس از گذشت سال ها در قسمت های نازک تر صورت دچار چین و چروک و افتادگی می شوند و همین عامل موجب می شود تا چهره ی تکیده تری را به نمایش بگذارد. برای حل این مسئله تولیدکنندگان زیادی به کمک آمده اند تا بتوان به ترمیم پوست پرداخت و شادابی را تا حدود زیادی به چهره برگرداند.یکی از این محصولات کرم دور چشم ژوت مدل Hidrolyzed است. این محصول در بسته بندی تیوپی و در حجم 15 میلی لیتر عرضه می شود. استفاده از این کرم دور چشم موجب بهبود گردش خون مویرگی زیر چشم شده و موجب ترمیم عمیق چین و چروک های زیر چشم و اطراف چشم می شود. خاصیت سفت کنندگی این کرم باعث می شود تا از افتادگی زیرچشم جلوگیری شود و اصطلاحاً عمل لیفت سطحی انجام می دهد. بهتر است از کرم های دور چشم، پس از شستشوی صورت از آلودگی های ناشی از لوازم ارایش و آلودگی های آب و هوایی، قبل از خواب استفاده کنید و بصورت دورانی دور چشم ماساژ دهید تا بخوبی مواد جذب شود و آرامش را به پوست هدیه دهد.اگر شما نیز به فکر رسیدگی و ترمیم پوست خود هستید و به دنبال کرم دور چشمی با کیفیت و قیمتی مناسب هستید توصیه ما به شما یکی از این کرم دور چشم ژوت مدل Hidrolyzed حجم 15 میلی لیتر است.
کرم گیاهی دورچشم شب ترنجان مدل Coriander حجم 20 میلی لیتر - روغن جوانه گندم به کار رفته در این محصول سرشار از ویتامین ها، مواد لیپیدی و اسیدهای آمینه بوده و موجب بازسازی سریع پوست شده و پیری پوست را به تعویق می اندازد. کرم ضدچروک دورچشم گیاهی ترنجان یک کرم تقویتی مناسب برای استفاده شبانه می باشد. این ترکیب طبیعی موجب تغذیه کامل پوست از انواع مواد مورد نیاز آن را فراهم می آورد که باعث بازسازی پوست شده و از پیری و مشکلات پوستی جلوگیری می کند. استفاده از روغن جوانه گندم موجب تنظیم چربی و رطوبت پوست گردیده و جوانی ماندگار و دیرپا می بخشد. ویتامین E در این محصول نقش جلوگیری از افتادگی پوست دورچشم را به همراه دارد. عصاره گشنیز به کار رفته در این محصول باعث آبرسانی پوست دورچشم می شود و مویرگ های آن را فعال می کند روند چروک را مهار میکند. دستور مصرف : شبها قبل از خواب، پس از تمیز نمودن پوست دور چشم مقدار مناسبی از کرم دورچشم تخصصی ترنجان را بر روی پوست قرار داده و با حرکات ضربه ای آرام پخش کنید.
کرم گیاهی دور چشم روز ترنجان مدل Coriander حجم 50 میلی لیتر - فتوایجینگ پدیده ای است که باعث کاهش تولید کلاژن و در نتیجه شل شدن پوست و ایجاد چین و چروک های پوستی می شود که البته این چین و چروک ها می تواند با لک های قهوه ای همراه باشد. این پدیده در اثر اشعه ماورا بنفش خورشید ایجاد میشود.این پدیده در پوست دورچشم نمود بیشتری دارد چرا که این ناحیه دارای پوست نازک و بافت پرخونی می باشد. عصاره گشنیز موجود در کرم دورچشم روز ترنجان علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی از اثرات UVB که باعث ایجاد چین و چروک و لک در اطراف چشم میشود( فتوایجینگ ) جلوگیری می کند و در درمان چین های به وجود آمده نیز موثر است
کرم دور چشم مدیلن مدل Haloxyl حجم 15 میلی لیتر - پوست تحت تاثیر عوامل زیادی در طی زمان واکنش های بسیاری از خود نشان می دهد. یکی از این موارد، واکنش پوست نسبت به مراقبت هایی است که در طی زمان ازآن نشده است. برای مثال افرادی که روتین پوستی روزانه مانند استفاده مداوم از ضدآفتاب ها، شوینده ملایم صورت، مرطوب کننده و ... ندارند، پس از گذشت سال ها در قسمت های نازک تر صورت دچار چین و چروک و افتادگی می شوند و همین عامل موجب می شود تا چهره ی تکیده تری را به نمایش بگذارد. برای حل این مسئله تولیدکنندگان زیادی به کمک آمده اند تا بتوان به ترمیم پوست پرداخت و شادابی را تا حدود زیادی به چهره برگرداند.یکی از این محصولات کرم دور چشم مدیلن مدل Haloxyl است. این محصول در بسته بندی تیوپی و در حجم 15 میلی لیتر عرضه می شود. این کرم حاوی ماده موثر هالوکسیل می باشد. استفاده از این کرم دور چشم موجب بهبود گردش خون مویرگی زیر چشم شده و موجب ترمیم عمیق چین و چروک های زیر چشم و اطراف چشم می شود. خاصیت سفت کنندگی این کرم باعث می شود تا از افتادگی زیرچشم جلوگیری شود و اصطلاحاً عمل لیفت سطحی انجام می دهد. بهتر است از کرم های دور چشم، پس از شست و شوی صورت از آلودگی های ناشی از لوازم آرایش و آلودگی های آب و هوایی قبل از خواب استفاده کنید و به صورت دورانی دور چشم ماساژ دهید تا به خوبی مواد جذب شود و آرامش را به پوست هدیه دهد.اگر شما نیز به فکر رسیدگی و ترمیم پوست خود هستید و به دنبال کرم دور چشمی با کیفیت و قیمتی مناسب هستید توصیه ما به شما یکی از این کرم دور چشم مدیلن مدل Haloxyl حجم 15 میلی لیتر است.
کرم دور چشم نئودرم مدل Multi Efficacy حجم 15 میلی لیتر - پوست تحت تاثیر عوامل زیادی در طی زمان واکنش های بسیاری از خود نشان می دهد. یکی از این موارد، واکنش پوست نسبت به مراقبت هایی است که در طی زمان ازآن نشده است. برای مثال افرادی که روتین پوستی روزانه مانند استفاده مداوم از ضدآفتاب ها، شوینده ملایم صورت، مرطوب کننده و ... ندارند، پس از گذشت سالها در قسمت های نازک تر صورت دچار چین و چروک و افتادگی می شوند و همین عامل موجب می شود تا چهره ی تکیده تری را به نمایش بگذارد. برای حل این مسئله تولیدکنندگان زیادی به کمک آمده اند تا بتوان به ترمیم پوست پرداخت و شادابی را تا حدود زیادی به چهره برگرداند.یکی از این محصولات کرم دور چشم نئودرم مدل Multi Efficacy حجم 15 میلی لیتر است. این کرم محصول کشور ایران است و با شرایط آب و هوایی این منطقه سازگاری و آشنایی دارد. کرم دور چشم نئودرم در بسته بندی تیوپی و در حجم 15 میلی لیتر عرضه می شود و مناسب برای انواع پوست می باشد. استفاده از این کرم دور چشم موجب بهبود گردش خون مویرگی زیر چشم شده و موجب ترمیم عمیق چین و چروک های زیر چشم و اطراف چشم می شود. خاصیت سفت کنندگی این کرم باعث می شود تا از افتادگی زیرچشم جلوگیری شود و اصطلاحاً عمل لیفت سطحی انجام می دهد. بهتر است از کرم های دور چشم، پس از شستشوی صورت از آلودگی های ناشی از لوازم ارایش و آلودگی های آب و هوایی، قبل از خواب استفاده کنید و بصورت دورانی دور چشم ماساژ دهید تا بخوبی مواد جذب شود و آرامش را به پوست هدیه دهد.اگر شما نیز به فکر رسیدگی و ترمیم پوست خود هستید و بدنبال کرم دور چشمی با کیفیت و قیمتی مناسب هستید توصیه ما به شما کرم دور چشم نئودرم مدل Multi Efficacy حجم 15 میلی لیتر است.
کرم دور چشم قوی آردن اکسپرت ایج مدل Multi Corrective حجم 30 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 30 میلی‌لیتر نوع محفظه نگه دارنده پمپی جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک نوع ویتامین E , C کشور مبدا برند ایران سایر توضیحات مناسب افراد بالای 40 سال حاوی جدیدترین، پیشرفته‌ترین و موثرترین مواد جوان کننده و ضد چروک قابلیت رفع چروک‌های سطحی و کاهش چروک‌های عمیق کاهش دهنده‌ی پف زیر چشم کمک به محو لک‌های ناشی از افزایش سن تحریک سنتز کلاژن و ترمیم بافت الاستیک جهت سفت شدن پوست و رفع افتادگی پلک‌ها حاوی عصاره‌ی چای سبز و شی‌باتر جهت محافظت پوست در مقابل آثار مخرب اشعه ماورابنفش نور خورشید و رادیکال‌های آزاد
کرم دور چشم حاوی ضد آفتاب سان سیف با SPF30 حجم 20 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 20 میلی لیتر نوع محفظه نگه دارنده تیوپی جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک کشور مبدا برند ایران سایر توضیحات اثر محافظتی طولانی مدت 4 ساعته مناسب برای انواع پوست کاهش لک های تیره ناشی از افزایش سن قابلیت پوشانندگی تیرگی دور چشم مقاوم در برابر تعریق و شستشو مقاوم در برابر آلودگی هوا فاقد اسانس تنِ رنگ: بژ طبیعی
کرم دور چشم حاوی ضد آفتاب سان سیف SPF30 حجم 20 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 20 میلی لیتر نوع محفظه نگه دارنده تیوپی جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک نوع ویتامین ندارد کشور مبدا برند ایران سایر توضیحات اثر محافظتی طولانی مدت 4 ساعته مناسب برای انواع پوست کاهش لک های تیره ناشی از افزایش سن قابلیت پوشانندگی تیرگی دور چشم مقاوم در برابر تعریق و شستشو مقاوم در برابر آلودگی هوا فاقد اسانس تنِ رنگ: بژ طبیعی
کرم دور چشم بایو آکوا مدل HYALUALGOPEPTIDE حجم 20 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 20 میلی لیتر جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک
کرم ضد چروک دور چشم بایو آکوا مدل Night Repair حجم 20 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 20 میلی‌لیتر جنس محفظه نگه دارنده شیشه
سرم دور چشم بریلی مدل ویتامین سی حجم 15 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 15 میلی‌لیتر نوع محفظه نگه دارنده رولی جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک نوع ویتامین C سایر توضیحات از بین برنده تیرگی زیر چشم سفت کننده پلک چشم سرشار از ویتامین C خاصیت مرطوب کننده عالی مخصوص خطوط ریز و شلی پوست دور چشم دارای جذب سریع و بالا ماساژ غلتک چشم 360 درجه

 

در انتها دوست داریم نظر شما خواننده گرامی را در مورد اینکه کرم ضد چروک چه مارکی خوبه؟ بدانیم لطفا نظرات خود را کامنت کنید.

 

5/5 - (3 امتیاز)

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا