لوازم آرایشی و بهداشتی

کرم ضد آفتاب چه مارکی خوبه؟

کرم ضد آفتاب از پوست در برابر آفتاب و اشعه‌ی مضر آن محافظت و از ایجاد لکه‌های ریزودرشت جلوگیری می‌کند. مراقبت از پوست و بدن یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اصلی زنان و دختران جوان است. استفاده‌ی مداوم از انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خوب از هرگونه ایجاد چروک و لکه جلوگیری می‌کند و باعث جوان شدن پوست نیز می‌شود. یکی از مهم‌ترین وسایل مراقبت از پوست، کرم ضد آفتاب است. حال در ادامه به این پرسش که ضد آفتاب ایرانی چه مارکی خوبه پاسخ خواهیم داد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کرم ضد آفتاب موجود در بازار

فلوئید ضد آفتاب مای

فلوئید ضد آفتاب مای

فوق العاده سبک، بدون جا گذاشتن اثر چربی ، غیرجوش زا، جذب سریع مقاوم در برابر آب، فاقد پارابن و سیلیکون ، مناسب پوستهای حساس، خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد پیری

کرم ضد آفتاب سینره

کرم ضد آفتاب سینره

پوست سپر دفاعی بدن است و باید به‌خوبی از آن محافظت شود. یکی از عواملی که ممکن است باعث آسیب به پوست شود، تابش بیش‌از حد نور آفتاب است که به‌وسیله کرم‌های ضدآفتاب می‌توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد. کرم ضدآفتاب سینره SPF50 یکی از این محصولات است. این محصول برای پوست‌های چرب مناسب بوده و دارای محفظه تیوپی است. این کرم می‌تواند به‌خوبی پوست شما را دربرابر اشعه UV ( UVA، UVB) محافظت نماید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کرم ضد آفتاب موجود در بازار

این کرم همچنین می‌تواند پوست شما را دربرابر پیری زودرس و ایجاد لکه‌های پوستی مقاوم سازد. این کرم جلوه‌ای مات به پوست شما می‌دهد و فاقد چربی است و به‌همین دلیل برای پوست‌های چرب مناسب است. این کرم دارای ساختاری سبک و جذب سریع است که یک امتیاز ویژه برای آن محسوب می‌شود. این محصول فاقد پارابن بوده و دارای فاکتور محافظتی PA+++ است. البته در مصرف کرم ضدآفتاب باید به این نکته توجه داشته باشید که باید آن را هر 3 الی 4 ساعت تجدید نمایید.

نیم ساعت قبل از تماس با نور خورشید مقدار مناسبی از ضد آفتاب را روی پوست خود قرار داده و کاملا پخش کنید. استفاده از ضد آفتاب را هر 4-3 ساعت تجدید نمایید.

– حفاظت از پوست در برابر پرتوهای مضر UVB و UVA- پیشگیری از پیری زودرس و لکه های پوستی- ایجاد جلوه مات بر روی پوست- مناسب برای پوست های چرب- فاقد چربی- دارای ساختار سبک و جذب سریع- فاقد پارابن- دارای فاکتور محافظتی +++ PA

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر

 •     مهار ترشح سبوم و مات کنندگی پوست
 •     پیشگیری و رفع لک های پوستی
 •     ضد حساسیت و جلوگیری از ایجاد آکنه
 •     کند کردن روند پیری پوست
 •     حفاظت بالا از پوست در برابر اشعه های UV-A و UV-B
 •     این محصول دارای فرمولاسیون بسیار سبک میباشد.
 •     SPF30 مناسب برای پوست های سبزه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کرم ضد آفتاب موجود در بازار

مقدار کافی از کرم را 15 دقیقه قبل از تماس با اشعه خورشید روی پوست خود بمالید و هر 2 الی 4 ساعت تکرار کنید.

عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا ، آلوئه ورا و پاپایا

کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم

کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم

کرم ضد آفتاب بدون رنگ SPF50 یکی از محصولات کارخانه پرایم است که به نام Colorless Rejuvenating Sunscreen Cream SPF50 نیز شناخته می‌شود و به عنوان محصولی ایرانی با کیفیت بالا رقیبی جدی برای همتایان خارجی خود به شمار می‌رود. این محصول محافظی قوی برای پوست در برابر اشعه های UVA، UVB، IR به شمار می‌رود. این محصول که در ساخت آن از عصاره ساقه انگور استفاده شده فاقد چربی است و می‌تواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند.

بهترین روش مصرف برای این کرم ضدآفتاب پوشاندن پوست با مقدار کافی از کرم 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب است. برای بهترین نتیجه بهتر از مصرف کننده‌ی این کرم هر 2 ساعت یک بار یک لایه جدید از کرم روی پوست خود بکشد. همچنین در مواردی مانند تعریق شدید، شنا و یا در ساعاتی از روز که تابش نور شدیدتر است می‌توان ضدآفتاب را در فواصل زمانی کوتاه‌تر تجدید کرد. مدت انقضای این محصول که به صورت یک تیوپ ارائه شده است از طرف شرکت سازنده 36 ماه از زمان ساخت اعلام شده و حجم بطری آن 40 میلی‌لیتر است.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کرم ضد آفتاب موجود در بازار

این محصول که ویژه‌ی صورت در نظر گرفته شده برای پوست آقایان و خانم‌ها ساخته شده است. بنابر این محدودیتی در جنسیت مصرف کننده و ندارد و برای تمامی سنین نیز مناسب است. یکی از توصیه‌هایی که پیش از مصرف لوازم آرایشی و خصوصا کرم ذکر می‌شود، تست حساسیت است تا از عدم بروز حساسیت در برابر مواد موجود در کرم اطمینان حاصل گردد.

 • – انواع پوست بجز پوست های آکنه دار
 • حفاظت برتر پوست در برابر اشعه های UVA، UVB، IR
 • جوان کننده ی پوست از طریق مکانیسم شبه بوتاکس و شبه رتینوئیدی توسط عصاره ی معجزه آسای تاک
 • ضد چروک و مرطوب کننده
 • سرشار از ویتامین E با خواص آنتی اکسیدانی قوی
 • جذب سریع و مناسب برای استفاده هردو جنس زن و مرد

کرم ضد آفتاب رنگی پریم

کرم ضد آفتاب رنگی پریم

کرم ضدآفتاب رنگی SPF60 یکی از محصولات کارخانه‌ی ایرانی «پرایم» بوده که به نام «Tinted Sunscreen Cream SPF60» نیز شناخته می‌شود و محصولی با کیفیت بالا در کنار رقبای خارجی است. این محصول محافظی قوی برای پوست در برابر اشعه‌های UVA، UVB، IR به‌شمار می‌رود و با قابلیت کنترل ترشح سبوم و برخورداری از خاصیت ضدآکنه‌بودن، مهارکننده‌ی قوی باکتری‌های مولد آکنه به‌شمار می‌رود. این محصول مات‌کننده و فاقد چربی به رنگ بژ ارائه شده است و می‌تواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کرم ضد آفتاب موجود در بازار

بهترین روش مصرف این کرم ضدآفتاب پوشاندن پوست با مقدار کافی از کرم و 20 دقیقه قبل از قرارگرفتن در معرض نور آفتاب است. برای کسب نتیجه‌ی دلخواه، بهتر است مصرف‌کننده‌ هر دو ساعت یک بار، یک لایه‌ی جدید از کرم روی پوست خود بکشد. همچنین در مواردی مانند تعریق شدید، شنا یا در ساعاتی از روز که تابش نور شدیدتر است، می‌توان ضدآفتاب را در فواصل زمانی کوتاه‌تر تجدید کرد.

مدت انقضای این محصول که به صورت یک تیوپ ارائه شده، از طرف شرکت سازنده 36 ماه از زمان ساخت اعلام شده و حجم بطری آن 40 میلی‌لیتر است. این محصول که ویژه‌ی صورت در نظر گرفته شده، برای پوست آقایان و خانم‌ها ساخته شده است؛ بنابراین محدودیتی در جنسیت مصرف‌کننده ندارد و برای تمامی سنین  مناسب است.

استفاده روزانه از کرم ضد آفتاب کمک می‌کند که پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید ایمن باشد. ضد آفتاب پریم، تمام فیلترهای لازم برای محافظت از پوست را در برابر خورشید دارد.

 • دارای رنگ بژ
 • محافظ در برابر اشعه‌های UVB, UVA و IR
 • فاقد چربی و کنترل کننده ترشح سبوم
 • ضد آکنه و ضد باکتری‌های مولد آکنه
 • پوشاننده لک‌های تیره پوست و لک‌های ناشی از آکنه
 • مناسب پوست‌های چرب و آکنه دار

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کرم ضد آفتاب موجود در بازار

 

کرم ضد آفتاب چه مارکی خوبه؟

شرکت‌ها و برندهای زیادی هر ساله انواع کرم ضد آفتاب جدید می‌سازند. افرادی که پوست حساس و سفیدی دارند باید هر دو ساعت یک بار کرم ضد آفتاب خود را تجدید کنند در غیر این صورت در کمتر از چند روز با انواع لک و چروک روبه‌رو می‌شوند.
در استفاده از کرم ضد آفتاب همیشه این سؤال وجود دارد که بهترین کرم کدام است؟ برای تهیه‌ی کرم ضد آفتاب ابتدا باید به ترکیبات آن توجه کرد. ترکیبات نامرغوب می‌تواند به سلامت پوست آسیب برساند و سبب ناراحتی‌های پوستی شود. برخی از کرم‌های ضد آفتاب دارای عصاره و بو هستند، این موارد برای افرادی که آلرژی دارند توصیه نمی‌شود. کرم‌های ضد آفتاب و ضد لک ایرانی کیفیت خوب و قابل‌توجهی دارند و قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به کرم‌های خارجی دارند.

 

کرم ضد آفتاب بایودرما مدل Photoderm max حجم 40 میلی لیتر -
ضد آفتاب بی‌رنگ فاقد چربی درماتیپیک مدل SFM با SPF 50 حجم 50 میلی لیتر - مشخصات کلی حجم 50 میلی لیتر مناسب برای پوست‌های چرب , پوست‌های مختلط میزان SPF 50 نوع محفظه نگه دارنده تیوپی جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک محافظت کننده در برابر اشعه UVA دارد محافظت کننده در برابر اشعه UVB دارد عصاره ندارد کشور مبدا برند ایران
کرم ضد آفتاب تاپ شاپ مدل بی رنگ با SPF90 حجم 50 میلی لیتر - یکی از عواملی که ممکن است باعث آسیب به پوست شود، تابش بیش‌از حد نور آفتاب است که وجود کرم ضد افتاب در روتین پوستی هر فرد می‌تواند از بروز این مشکلات جلوگیری کند. کرم ضد آفتاب بی رنگ SPF90 تاپ شاپ مناسب روزهای گرم تابستان و فعالیت های سنگین خارج خانه است. این ضد آفتاب مناسب آقایان یا بانوانی است که به رنگ طبیعی پوست خود علاقه مند هستند. ضد آفتاب بی رنگ تاپ شاپ بافتی سبکی داشته و بدون ایجاد چربی اضافه، پوششی سبک روی پوست ایجاد کرده و رد سفیدی روی پوست باقی نمی گذارد. این محصول دارای فرمولاسیونی بسیار سبک بوده و یک محافظ قدرتمند در برابر طیف وسیعی از اشعه های UAV ( اثر گذار بر روی DNA سلول های پوست مانند چین و چروک ) و UVB ( عامل ایجاد لک، سرطان پوست و غیره ) و آلودگی های محیطی است. حاوی عصاره های گیاهی ارزشمندی مانند روغن مورینگا که خاصیت پاک کنندگی و ضد آلودگی دارد، همچنین چای سبز و شی باتر با خواص آبرسانی، تسکین دهی و ضد پیری، بکار رفته است تا محافظی ایمن برای پوست در برابر عوامل آسیب رسان بدست آید. کرم ضد آفتاب بی رنگ SPF90تاپ شاپ مناسب انواع پوست بوده و نسبت به SPF50 مدت زمان بیشتری از پوست شما در برابر آفتاب محافطت می کند . ویژگی های محصول:  مناسب برای روزهای بسیار گرم و فعالیت سنگین خارج از خانه توسط بانوان و آقایان  حاوی عصاره ی مورینگا ؛ شی باتر و چای سبز  محافظ در برابر اشعه های UVAو UVB و آلودگی های محیطی  مناسب برای انواع پوست بدون گذاشتن رد سفیدی  جذب سریع و بافت سبک  آبرسان و تسکین دهنده و ضد پیری نحوه ی مصرف: برای اثرگذاری ضد آفتاب مصرفی خود حداقل 30 دقیقه قبل از آنکه از خانه خارج شوید آنرا استفاده کنید زیرا به همین میزان طول می کشد تا کامل جذب پوست شده و اثرش آغاز شود. طبق توصیه متخصصان ابتدا به اندازه ی یک قاشق غذاخوری و یا دو بند انگشت پر از کرم ضد افتاب تاپ شاپ بردارید و بر روی پوست صورت خود بمالید. سپس بشکل دورانی ماساژ دهید تا کامل جذب پوست شما شود. دقت کنید به تمامی نقاط پوست صورت که در معرض تابش نور خورشید است مانند دورچشم؛ پشت گوش ها و گردن از ضد آفتاب استفاده کنید. توجه کنید هر 2 ساعت یکبار ضد افتاب خود را تجدید کنید در غیر اینصورت اثرگذاری خود را از دست خواهد داد. همچنین بهترین زمان مصرف برای ضد آفتاب در یک بازه ی زمانی حداکثر 3 ماهه است.
کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده سی گل مدل Sunpro با SPF 30 حجم 40 میلی لیتر - مشخصات حجم 40 میلی لیتر مناسب برای پوست‌های معمولی , پوست‌های خشک میزان SPF 30 نوع محفظه نگه دارنده تیوپی جنس محفظه نگه دارنده پلاستیک محافظت کننده در برابر اشعه UVA دارد محافظت کننده در برابر اشعه UVB دارد عصاره ندارد رنگی خیر سایر توضیحات مرطوب نگهدارنده‌ی پوست دارای ویتامین E
کرم ضد آفتاب رنگی تاپ شاپ مدل بژ روشن با SPF50 حجم 50 میلی لیتر - این کرم از نوع کرم پودری است بدین معنی که با قراردادن آن روی پوست، رنگ آن به‌رنگ بژ درمی‌آید. ضد آفتاب کرم پودری بژ روشن با SPF50 تاپ شاپ مناسب افرادی است که دارای پوست روشن یا علاقه مند به داشتن پوست روشن و حتی گندمی هستند. دارای فرمولاسیون سبک با پوشش دهی کامل، یکدست و سبک بدون باقی گذاشتن چربی اضافه روی پوست است. گفتنی است بانوانی که به دلیل نوع پوست خود نمی‌توانند از کرم پودرها استفاده کنند می‌توانند از این محصول با خیالی راحت استفاده کرده و دقیقا دارای کارایی کرم پودر روی پوست خود باشند. عصاره روغن مورینگا که خاصیت شاخص آن ضد آلودگی است در کنار عصاره هایی مانند آووکادو و شی باتر ضمن محافظت از پوست در برابر اشعه های UVA، UVB و آلودگی های محیطی، کمک می کنند تا آبرسانی، تاخیر در پیری پوست و حفظ شادابی آن نیز به مزایای این محصول اضافه شود. جذب سریع این کرم آرایشی از دیگر ویژگی‌های این کالا است که آن را برای استفاده به‌عنوان یک پایه‌ آرایشی مناسب می‌سازد .هرچند که کرم‌های مختلف برای پوست‌های مختلف به‌طور جداگانه طراحی شده‌اند اما این کرم برای انواع پوست‌ها قابل استفاده است. کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 تاپ شاپ در دو رنگ بژ روشن و بژ تیره به بازار عرضه شده و دارای اثر کرم‌پودری است که می‌تواند هم از پوستتان در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت کند و هم مشابه کرم‌پودر به خوبی لک های سطحی و جای جوش را پوشش دهد همچنین با کیفیت و قیمت مناسبی که دارد یک انتخاب عالی برای خانم هاست. ویژگی های محصول :  پوشش دهی کامل ؛ یکدست و سبک  محافظ در برابر اشعه های UVAو UVB و آلودگی های محیطی  پخش شدن آسان بر روی پوست بدون باقی گذاشتن اثر چربی  مناسب برای انواع پوست  حاوی روغن مورینگا ، آووکادو و شی باتر  جایگزین مناسب برای کرم پودر و BB کرم  آبرسان و التیام بخش نحوه ی مصرف: برای اثرگذاری ضد آفتاب مصرفی خود حداقل 30 دقیقه قبل از آنکه از خانه خارج شوید آنرا استفاده کنید زیرا به همین میزان طول می کشد تا کامل جذب پوست شده و اثرش آغاز شود. طبق توصیه متخصصان ابتدا به اندازه ی یک قاشق غذاخوری و یا دو بند انگشت پر از کرم ضد افتاب تاپ شاپ بردارید و بر روی پوست صورت خود بمالید. سپس بشکل دورانی ماساژ دهید تا کامل جذب پوست شما شود. دقت کنید به تمامی نقاط پوست صورت که در معرض تابش نور خورشید است مانند دورچشم؛ پشت گوش ها و گردن از ضد آفتاب استفاده کنید. توجه کنید هر 2 ساعت یکبار ضد افتاب خود را تجدید کنید در غیر اینصورت اثرگذاری خود را از دست خواهد داد. همچنین بهترین زمان مصرف برای ضد آفتاب در یک بازه ی زمانی حداکثر 3 ماهه است.
کرم ضد آفتاب تاپ شاپ مدل SPF90 بژ روشن حجم 50 میلی لیتر - این کرم از نوع کرم پودری است بدین معنی که با قراردادن آن روی پوست، رنگ آن به‌رنگ بژ درمی‌آید. ضد آفتاب کرم پودری بژ روشن با SPF90 تاپ شاپ برای فعالیت های سنگین خارج خانه، روزهای گرم تابستان و افرادی که علاقه مند به داشتن پوست روشن هستند، توصیه می شود. دارای فرمولاسیون سبک با پوشش دهی کامل، یکدست و سبک بدون باقی گذاشتن چربی اضافه روی پوست است. گفتنی است بانوانی که به دلیل نوع پوست خود نمی‌توانند از کرم پودرها استفاده کنند می‌توانند از این محصول با خیالی راحت استفاده کرده و دقیقا دارای کارایی کرم پودر روی پوست خود باشند. این محصول حاوی عصاره های روغن مورینگا، چای سبز و شی باتر است. عصاره های بیان شده خواصی مانند ضد آلودگی، پاک کننده پوست، آبرسان، التیام دهنده و ضد پیری پوست دارند. این ضد آفتاب با ایجاد یک پوشش طبیعی و خوشرنگ از پوست در برابر طیف وسیعی از اشعه های UVA، UVB و آلودگی های محیطی محافظت می کند.جذب سریع این کرم آرایشی از دیگر ویژگی‌های این کالا است که آن را برای استفاده به‌عنوان یک پایه‌ آرایشی مناسب می‌سازد .هرچند که کرم‌های مختلف برای پوست‌های مختلف به‌طور جداگانه طراحی شده‌اند اما این کرم برای انواع پوست‌ها قابل استفاده است. کرم ضد آفتاب رنگی SPF90 تاپ شاپ در دو رنگ بژ روشن و بژ تیره به بازار عرضه شده و دارای اثر کرم‌پودری است که می‌تواند هم از پوستتان در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت کند و هم مشابه کرم‌پودر به خوبی لک های سطحی و جای جوش را پوشش دهد همچنین با کیفیت و قیمت مناسبی که دارد یک انتخاب عالی برای خانم هاست. ویژگی های محصول :  پوشش دهی کامل ؛ یکدست و سبک  محافظ در برابر اشعه های UVAو UVB و آلودگی های محیطی  پخش شدن آسان بر روی پوست بدون باقی گذاشتن اثر چربی  مناسب برای انواع پوست  حاوی روغن مورینگا ، چای سبز و شی باتر  جایگزین مناسب برای کرم پودر و BB کرم  آبرسان و تسکین دهنده و ضد پیری نحوه ی مصرف: همه ی ما می دانیم مصرف روزانه ی ضدآفتاب برای جلوگیری از ایجاد لک ، چین و چروک و دیگر اثرات مضرر اشعه های UVA و UVB خورشید یکی از اصول پایه داشتن پوستی سالم و شاداب است. برای اثرگذاری ضد آفتاب مصرفی خود حداقل 30 دقیقه قبل از آنکه از خانه خارج شوید آنرا استفاده کنید زیرا به همین میزان طول می کشد تا کامل جذب پوست شده و اثرش آغاز شود. طبق توصیه متخصصان ابتدا به اندازه ی یک قاشق غذاخوری و یا دو بند انگشت پر از کرم ضد افتاب تاپ شاپ بردارید و بر روی پوست صورت خود بمالید. سپس بشکل دورانی ماساژ دهید تا کامل جذب پوست شما شود. دقت کنید به تمامی نقاط پوست صورت که در معرض تابش نور خورشید است مانند دورچشم؛ پشت گوش ها و گردن از ضد آفتاب استفاده کنید. توجه کنید هر 2 ساعت یکبار ضد افتاب خود را تجدید کنید در غیر اینصورت اثرگذاری خود را…
کرم ضد آفتاب رنگی تاپ شاپ مدل SPF 90 بژ تیره حجم 50 میلی لیتر - این کرم از نوع کرم پودری است بدین معنی که با قراردادن آن روی پوست، رنگ آن به‌رنگ بژ درمی‌آید ضد آفتاب کرم پودری بژ تیره با SPF90 تاپ شاپ مناسب افرادی است که دارای پوست گندمگون و یا علاقه مند به پوست تیره هستند. دارای فرمولاسیون سبک با پوشش دهی کامل، یکدست و سبک بدون باقی گذاشتن چربی اضافه روی پوست است. گفتنی است بانوانی که به دلیل نوع پوست خود نمی‌توانند از کرم پودرها استفاده کنند می‌توانند از این محصول با خیالی راحت استفاده کرده و دقیقا دارای کارایی کرم پودر روی پوست خود باشند. این محصول حاوی عصاره های روغن مورینگا، چای سبز و شی باتر است. عصاره های بیان شده خواصی مانند ضد آلودگی، پاک کننده پوست، آبرسان، التیام دهنده و ضد پیری پوست دارند. این ضد آفتاب با ایجاد یک پوشش طبیعی و خوشرنگ از پوست در برابر طیف وسیعی از اشعه های UVA، UVB و آلودگی های محیطی محافظت می کند.جذب سریع این کرم آرایشی از دیگر ویژگی‌های این کالا است که آن را برای استفاده به‌عنوان یک پایه‌ آرایشی مناسب می‌سازد .هرچند که کرم‌های مختلف برای پوست‌های مختلف به‌طور جداگانه طراحی شده‌اند اما این کرم برای انواع پوست‌ها قابل استفاده است. کرم ضد آفتاب رنگی SPF90 تاپ شاپ در دو رنگ بژ روشن و بژ تیره به بازار عرضه شده و دارای اثر کرم‌پودری است که می‌تواند هم از پوستتان در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت کند و هم مشابه کرم‌پودر به خوبی لک های سطحی و جای جوش را پوشش دهد همچنین با کیفیت و قیمت مناسبی که دارد یک انتخاب عالی برای خانم هاست. ویژگی های محصول :  پوشش دهی کامل ؛ یکدست و سبک  محافظ در برابر اشعه های UVAو UVB و آلودگی های محیطی  پخش شدن آسان بر روی پوست بدون باقی گذاشتن اثر چربی  مناسب برای انواع پوست  حاوی روغن مورینگا ، چای سبز و شی باتر  جایگزین مناسب برای کرم پودر و BB کرم  آبرسان و تسکین دهنده و ضد پیری  نحوه ی مصرف: همه ی ما می دانیم مصرف روزانه ی ضدآفتاب برای جلوگیری از ایجاد لک ، چین و چروک و دیگر اثرات مضرر اشعه های UVA و UVB خورشید یکی از اصول پایه داشتن پوستی سالم و شاداب است. برای اثرگذاری ضد آفتاب مصرفی خود حداقل 30 دقیقه قبل از آنکه از خانه خارج شوید آنرا استفاده کنید زیرا به همین میزان طول می کشد تا کامل جذب پوست شده و اثرش آغاز شود. طبق توصیه متخصصان ابتدا به اندازه ی یک قاشق غذاخوری و یا دو بند انگشت پر از کرم ضد افتاب تاپ شاپ بردارید و بر روی پوست صورت خود بمالید. سپس بشکل دورانی ماساژ دهید تا کامل جذب پوست شما شود. دقت کنید به تمامی نقاط پوست صورت که در معرض تابش نور خورشید است مانند دورچشم؛ پشت گوش ها و گردن از ضد آفتاب استفاده کنید. توجه کنید هر 2 ساعت یکبار ضد افتاب خود را تجدید کنید در غیر اینصورت اثرگذاری خود را از دست خواهد داد. همچنین بهترین…
کرم ضد آفتاب رنگی لایسل مدل 476 T1 Sunsel حجم 40 میلی لیتر - برای حفظ سلامتی پوست و درخشان شدن بیشتر صورت از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید که بمب های زیبایی هستند. این کرم های ضد آفتاب محصولاتی هستند که از بروز هرگونه چین و چروک بر روی پوست شما جلوگیری می کنند، اجازه نمی دهند رنگ پوست شما تیره شود و با آبرسانی و با جلوگیری از خشک شدن پوست، مانع پیری زودرس می شود. کرم ضد آفتاب، برای پوست شما معجزه می کنند چون می توانید با استفاده از آن ها چند هدف را با یک تیر بزنید.محصولی که مشاهده میکنید کرم ضد آفتاب رنگی لایسل مدل 476 T1 Sunsel حجم 40 میلی لیتر می باشد که مناسب برای چرب و حساس می باشد. محفظه ی نگه دارنده این محصول تیوپی است. این کرم ضد آفتاب میزان SPF 50 دارد. مصرف ضد آفتاب در تمامی فصول، حتی در ھوای بارانی و ابری توصیه می شود. پرتوھای ماورا بنفش می توانند از ابرھا به راحتی عبور کنند. در یک روز ابری در فصل زمستان، ھمانند گرم ترین و آفتابی ترین روزھای تابستان در معرض اشعه خورشید قرار دارید. این محصول برای استفاده روزمره کاملا مناسب است.
کرم ضد آفتاب رنگی لیراک سری Sunific مدل Solaire Extreme با +spf 50 حجم 50 میلی لیتر - یکی از ابزاری که برای مراقبت از پوست ضروری است، استفاده از کرم‌های ضد آفتاب است. تاثیر کرم ضد آفتاب به صورت طولانی مدت بر روی پوست مشخص می‌شود. برای مثال از ابتلا به بیماری‌هایی مانند سرطان پوست جلوگیری می‌کند؛ زیرا درصد بسیاری از افرادی که به سرطان پوست مبتلا می‌شوند، به علت قرار گرفتن در معرض اشعه فرابنفش خورشید است. همچنین از کرم‌های ضدآفتاب به عنوان کرم‌های ضد پیری پوست نیز استفاده می‌شود؛ زیرا اشعه فرابنفش خورشید باعث ایجاد چین و چروک بر روی پوست می‌شود.استفاده از کرم های ضدآفتاب از چین و چروک پوست جلوگیری می‌کند. پس از استفاده از ضدآفتاب هم در فصول بهار و تابستان، هم در پاییز و زمستان ضروری است.ویژگی‌های محصولکرم ضد آفتاب رنگی لیراک سری Sunific مدل Solaire Extreme با +spf 50 حجم 50 میلی لیتر سازگار با انواع پوست‌ها است. در این ضدآفتاب از عصاره گیاه نونی استفاده شده است که ضد چروک و افتادگی پوست است. همچنین به کارگیری از عصاره Broom rape در این کرم باعث شده است تا این محصول ضد لک باشد. ضد آفتاب لیراک، ضد آفتابی رنگی است که قابل استفاده برای صورت و دکلته است. این محصول در بسته بندی تیوپی عرضه می‌شود و ابعاد کوچک آن باعث می‌شود که به راحتی درون کیف جا بگیرد و بتوان آن را با خود همراه داشت.از ویژگی های منحصر به فرد این کرم ضد آفتاب لیراک می توان به سیستم انحصاری ضد UVA و UVB وسیع الطیف و پایدار در برابر نور + تینوزورب M، دارای کمپلکس محافظ سلولی (ضد رادیکال آزاد و محافظ DNA) که شامل 1 درصد ویتامین E و گل فرانچی پانی می شود، روغن یاسمن، آلوورا و گلیسیرین گیاهی جهت مرطوب کنندگی و التیام بخشی و فرمولاسیون فاقد پارابن، سیلیکون و اکتوکریلن اشاره کرد.جمع‌بندیاستفاده از کرم‌های ضدآفتاب برای مراقبت از پوست بسیار الزامی است. شما می‌توانید با تهیه کرم ضد آفتاب رنگی لیراک سری Sunific مدل Solaire Extreme با +spf 50 حجم 50 میلی لیتر، از لک‌های پوستی و چین و چروک‌ها پوستتان پیشگیری کنید.
کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف مدل Acneic با SPF 35 حجم 50 میلی لیتر - کرم های ضدآفتاب محصولاتی جهت حفاظت از پوست صورت در برابر نور آفتاب است که بخشی از اشعه های مضر خورشید را جذب یا انعکس می دهد و درنتیجه برای حفاظت در برابر آفتاب سوختگی بسیار موثر می باشد و مهم تر از همه از سرطان پوست جلوگیری می کند. کرم های ضد آفتاب به صورت لوسیون، اسپری، ژل، فوم، پودر و دیگر محصولات موضعی تولید می شوند. استفاده از این کرم ها به همراه دیگر وسایل محافظتی مانند لباس های پوشیده، کلاه، آفتابگیر، دستکش، عینک و … توصیه می شود.محصولی که مشاهده میکنید کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف مدل Acneic با SPF 35 و حجم 50 میلی لیتر می باشد که مناسب برای پوست‌های معمولی , پوست‌های چرب و پوست‌های مختلط می باشد. محفظه ی نگه دارنده این محصول تیوپی است. این کرم ضد آفتاب میزان SPF 35 دارد. مصرف ضد آفتاب در تمامی فصول، حتی در ھوای بارانی و ابری توصیه می شود. پرتوھای ماورا بنفش می توانند از ابرھا به راحتی عبور کنند. در یک روز ابری در فصل زمستان، ھمانند گرم ترین و آفتابی ترین روزھای تابستان در معرض اشعه خورشید قرار دارید. این محصول برای استفاده روزمره کاملا مناسب است.
کرم ضد آفتاب رنگی آنتی آکنه سان سیف با SPF35 حجم 50 میلی لیتر - کرم های ضدآفتاب محصولاتی جهت حفاظت از پوست صورت در برابر نور آفتاب است که بخشی از اشعه های مضر خورشید را جذب یا انعکس می دهد و درنتیجه برای حفاظت در برابر آفتاب سوختگی بسیار موثر می باشد و مهم تر از همه از سرطان پوست جلوگیری می کند. کرم های ضد آفتاب به صورت لوسیون، اسپری، ژل، فوم، پودر و دیگر محصولات موضعی تولید می شوند. استفاده از این کرم ها به همراه دیگر وسایل محافظتی مانند لباس های پوشیده، کلاه، آفتابگیر، دستکش، عینک و … توصیه می شود.محصولی که مشاهده میکنید کرم ضد آفتاب رنگی آنتی آکنه سان سیف با SPF35 و حجم 50 میلی لیتر می باشد که مناسب برای پوست‌های چرب می باشد. محفظه ی نگه دارنده این محصول تیوپی است. این کرم ضد آفتاب میزان SPF 35 دارد. مصرف ضد آفتاب در تمامی فصول، حتی در ھوای بارانی و ابری توصیه می شود. پرتوھای ماورا بنفش می توانند از ابرھا به راحتی عبور کنند. در یک روز ابری در فصل زمستان، ھمانند گرم ترین و آفتابی ترین روزھای تابستان در معرض اشعه خورشید قرار دارید. این محصول دارای خاصیت تنظیم ترشح غدد چربی پوست و کاهش ظاهر براق آن می باشد و برای استفاده روزمره کاملا مناسب است.
کرم ضد آفتاب سان سیف مدل Acneic حجم 50 میلی لیتر - برای حفظ سلامتی پوست و درخشان شدن بیشتر صورت از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید که بمب های زیبایی هستند. این کرم های ضد آفتاب محصولاتی هستند که از بروز هرگونه چین و چروک بر روی پوست شما جلوگیری می کنند، اجازه نمی دهند رنگ پوست شما تیره شود و با آبرسانی و با جلوگیری از خشک شدن پوست، مانع پیری زودرس می شود. کرم ضد آفتاب، برای پوست شما معجزه می کنند چون می توانید با استفاده از آن ها چند هدف را با یک تیر بزنید.محصولی که مشاهده میکنید کرم ضد آفتاب سان سیف مدل Acneic حجم 50 میلی لیتر می باشد که مناسب برای پوست‌های چرب و پوست‌های مختلط می باشد. محفظه ی نگه دارنده این محصول تیوپی است. این کرم ضد آفتاب میزان SPF 50 دارد. مصرف ضد آفتاب در تمامی فصول، حتی در ھوای بارانی و ابری توصیه می شود. پرتوھای ماورا بنفش می توانند از ابرھا به راحتی عبور کنند. در یک روز ابری در فصل زمستان، ھمانند گرم ترین و آفتابی ترین روزھای تابستان در معرض اشعه خورشید قرار دارید. این محصول برای استفاده روزمره کاملا مناسب است.
کرم ضد آفتاب تاپ شاپ مدل بی رنگ با SPF50 حجم 50 میلی لیتر - یکی از عواملی که ممکن است باعث آسیب به پوست شود، تابش بیش‌از حد نور آفتاب است که وجود کرم ضد افتاب در روتین پوستی هر فرد می‌تواند از بروز این مشکلات جلوگیری کند. ضد آفتاب بی رنگ SPF50 تاپ شاپ مناسب آقایان یا بانوانی است که به رنگ طبیعی پوست خود علاقه مند هستند.کرم ضد آفتاب بی رنگ تاپ شاپ بافتی سبکی داشته و چربی اضافه و رد سفیدی روی پوست باقی نمی گذارد. این محصول دارای فرمولاسیونی بسیار سبک بوده و یک محافظ قدرتمند در برابر طیف وسیعی از اشعه های UAV ( اثر گذار بر روی DNA سلول های پوست مانند چین و چروک ) و UVB ( عامل ایجاد لک، سرطان پوست و غیره ) و آلودگی های محیطی است. حاوی عصاره های گیاهی ارزشمندی مانند روغن مورینگا که خاصیت پاک کنندگی و ضد آلودگی دارد، همچنین آووکادو و شی باتر که هر دو خاصیت آبرسانی، التیام بخشی و محافظت از پوست در برابر اشعه های فرابنفش را دارند، هست. کرم ضد آفتاب بی رنگ تاپ شاپ مناسب انواع پوست است. ویژگی های محصول:  مناسب برای استفاده روزانه توسط بانوان و آقایان  حاوی عصاره ی مورینگا ؛ شی باتر و آووکادو  محافظ در برابر اشعه های UVAو UVB و آلودگی های محیطی  مناسب برای انواع پوست بدون گذاشتن رد سفیدی  جذب سریع و بافت سبک  آبرسان و التیام بخش نحوه ی مصرف: برای اثرگذاری ضد آفتاب مصرفی خود حداقل 30 دقیقه قبل از آنکه از خانه خارج شوید آنرا استفاده کنید زیرا به همین میزان طول می کشد تا کامل جذب پوست شده و اثرش آغاز شود. طبق توصیه متخصصان ابتدا به اندازه ی یک قاشق غذاخوری و یا دو بند انگشت پر از کرم ضد افتاب تاپ شاپ بردارید و بر روی پوست صورت خود بمالید. سپس بشکل دورانی ماساژ دهید تا کامل جذب پوست شما شود. دقت کنید به تمامی نقاط پوست صورت که در معرض تابش نور خورشید است مانند دورچشم؛ پشت گوش ها و گردن از ضد آفتاب استفاده کنید. توجه کنید هر 2 ساعت یکبار ضد افتاب خود را تجدید کنید در غیر اینصورت اثرگذاری خود را از دست خواهد داد. همچنین بهترین زمان مصرف برای ضد آفتاب در یک بازه ی زمانی حداکثر 3 ماهه است.
کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف مدل NW15 با SPF 50 حجم 40 میلی لیتر - حفظ سلامتی پوست صورت نقس بسیار مهمی در زیبایی افراد دارد، اما بدون تلاش و راهکارهای عملی، زیبایی امکان پذیر نمی شود. یکی از مهم ترین موارد استفاده از کرم های ضد آفتاب می باشد. اگر جز افرادی هستید که بخش زیادی از وقت خود در طی روز را خارج از منزل و زیر نور خورشید میگذرانید، باید از کرم های ضدآفتاب استفاده کنید. آفتاب کودکان را نسبت به بزرگسالان بیشتر تھدید می کند و به ھمین دلیل، آن ھا به حمایت و حفاظت بیشتری نیاز دارند. بچه ھای زیر شش ماه نباید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند.محصولی که مشاهده میکنید کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف مدل NW15 با SPF 50 و حجم 40 میلی لیتر می باشد که مناسب برای انواع پوست ها می باشد. محفظه ی نگه دارنده این محصول تیوپی است. این کرم ضد آفتاب میزان SPF 50 دارد و محافظت کننده در برابر اشعه UVA و UVB می باشد. مصرف ضد آفتاب در تمامی فصول، حتی در ھوای بارانی و ابری توصیه می شود. پرتوھای ماورا بنفش می توانند از ابرھا به راحتی عبور کنند. در یک روز ابری در فصل زمستان، ھمانند گرم ترین و آفتابی ترین روزھای تابستان در معرض اشعه خورشید قرار دارید. این محصول فاقد چربی می باشد و برای استفاده روزمره کاملا مناسب است.
کرم ضد آفتاب و ضد چروک سان سیف مدل All با +SPF 50 حجم 50 میلی لیتر - کرم های ضدآفتاب محصولاتی جهت حفاظت از پوست صورت در برابر نور آفتاب است که بخشی از اشعه های مضر خورشید را جذب یا انعکس می دهد و درنتیجه برای حفاظت در برابر آفتاب سوختگی بسیار موثر می باشد و مهم تر از همه از سرطان پوست جلوگیری می کند. کرم های ضد آفتاب به صورت لوسیون، اسپری، ژل، فوم، پودر و دیگر محصولات موضعی تولید می شوند. استفاده از این کرم ها به همراه دیگر وسایل محافظتی مانند لباس های پوشیده، کلاه، آفتابگیر، دستکش، عینک و … توصیه می شود.مشخصات محصولمحصولی که مشاهده میکنید کرم ضد آفتاب و ضد چروک سان سیف مدل All با +SPF 50 حجم 50 میلی لیتر می باشد که مناسب برای انواع پوست ها می باشد. محفظه ی نگه دارنده این محصول تیوپی است. این کرم ضد آفتاب میزان SPF 50 دارد. مصرف ضد آفتاب در تمامی فصول، حتی در ھوای بارانی و ابری توصیه می شود. پرتوھای ماورا بنفش می توانند از ابرھا به راحتی عبور کنند. در یک روز ابری در فصل زمستان، ھمانند گرم ترین و آفتابی ترین روزھای تابستان در معرض اشعه خورشید قرار دارید. این محصول برای استفاده روزمره کاملا مناسب است.
کرم ضد آفتاب رنگی تاپ شاپ مدل SPF50 بژ تیره حجم 50 میلی لیتر - این کرم از نوع کرم پودری است بدین معنی که با قراردادن آن روی پوست، رنگ آن به‌رنگ بژ درمی‌آید. ضد آفتاب کرم پودری بژ تیره با SPF50 تاپ شاپ برای افرادی که دارای پوست گندمگون و یا علاقه مند به داشتن پوست تیره هستند، مناسب است. دارای فرمولاسیون سبک با پوشش دهی کامل، یکدست و سبک بدون باقی گذاشتن چربی اضافه روی پوست است. گفتنی است بانوانی که به دلیل نوع پوست خود نمی‌توانند از کرم پودرها استفاده کنند می‌توانند از این محصول با خیالی راحت استفاده کرده و دقیقا دارای کارایی کرم پودر روی پوست خود باشند. عصاره روغن مورینگا که خاصیت شاخص آن ضد آلودگی است در کنار عصاره هایی مانند آووکادو و شی باتر ضمن محافظت از پوست در برابر اشعه های UVA، UVB و آلودگی های محیطی، کمک می کنند تا آبرسانی، تاخیر در پیری پوست و حفظ شادابی آن نیز به مزایای این محصول اضافه شود. جذب سریع این کرم آرایشی از دیگر ویژگی‌های این کالا است که آن را برای استفاده به‌عنوان یک پایه‌ آرایشی مناسب می‌سازد .هرچند که کرم‌های مختلف برای پوست‌های مختلف به‌طور جداگانه طراحی شده‌اند اما این کرم برای انواع پوست‌ها قابل استفاده است. کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 تاپ شاپ در دو رنگ بژ روشن و بژ تیره به بازار عرضه شده و دارای اثر کرم‌پودری است که می‌تواند هم از پوستتان در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت کند و هم مشابه کرم‌پودر به خوبی لک های سطحی و جای جوش را پوشش دهد همچنین با کیفیت و قیمت مناسبی که دارد یک انتخاب عالی برای خانم هاست. ویژگی های محصول :  پوشش دهی کامل ؛ یکدست و سبک  محافظ در برابر اشعه های UVAو UVB و آلودگی های محیطی  پخش شدن آسان بر روی پوست بدون باقی گذاشتن اثر چربی  مناسب برای انواع پوست  حاوی روغن مورینگا ، آووکادو و شی باتر  جایگزین مناسب برای کرم پودر و BB کرم  آبرسان و التیام بخش نحوه ی مصرف : برای اثرگذاری ضد آفتاب مصرفی خود حداقل 30 دقیقه قبل از آنکه از خانه خارج شوید آنرا استفاده کنید زیرا به همین میزان طول می کشد تا کامل جذب پوست شده و اثرش آغاز شود. طبق توصیه متخصصان ابتدا به اندازه ی یک قاشق غذاخوری و یا دو بند انگشت پر از کرم ضد افتاب تاپ شاپ بردارید و بر روی پوست صورت خود بمالید. سپس بشکل دورانی ماساژ دهید تا کامل جذب پوست شما شود. دقت کنید به تمامی نقاط پوست صورت که در معرض تابش نور خورشید است مانند دورچشم؛ پشت گوش ها و گردن از ضد آفتاب استفاده کنید. توجه کنید هر 2 ساعت یکبار ضد افتاب خود را تجدید کنید در غیر اینصورت اثرگذاری خود را از دست خواهد داد. همچنین بهترین زمان مصرف برای ضد آفتاب در یک بازه ی زمانی حداکثر 3 ماهه است.
کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف مدل Acneic با SPF50 حجم 50 میلی لیتر - کرم های ضدآفتاب محافظی برای پوست صورت در مقابل اشعه های مضر خورشید هستند. کرم‎ ضدآفتاب با انعکاس نور آفتاب به اطراف و با جذب کردن اشعه های مضر قبل از رسیدن به پوست صورت موجب حفظ سلامت پوست می شود. ضد آفتاب پایه و اساس پیشگیری از بسیاری از مشکلات پوستی است که در صورت استفاده مداوم از آن، خرید بسیاری از محصولات دیگر تقریبا به صفر خواهد رسید.محصولی که مشاهده میکنید کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف مدل Acneic با SPF50 حجم 50 میلی لیتر می باشد که مناسب برای پوست‌های چرب و پوست‌های مختلط می باشد. محفظه ی نگه دارنده این محصول تیوپی است. این کرم ضد آفتاب میزان SPF 50 دارد. مصرف ضد آفتاب در تمامی فصول، حتی در ھوای بارانی و ابری توصیه می شود. پرتوھای ماورا بنفش می توانند از ابرھا به راحتی عبور کنند. در یک روز ابری در فصل زمستان، ھمانند گرم ترین و آفتابی ترین روزھای تابستان در معرض اشعه خورشید قرار دارید. این محصول برای استفاده روزمره کاملا مناسب است.
کرم ضد آفتاب سینره مدل Braod Spectrum با SPF60 حجم 50 میلی لیتر - کرم های ضدآفتاب محصولاتی جهت حفاظت از پوست صورت در برابر نور آفتاب است که بخشی از اشعه های مضر خورشید را جذب یا انعکس می دهد و درنتیجه برای حفاظت در برابر آفتاب سوختگی بسیار موثر می باشد و مهم تر از همه از سرطان پوست جلوگیری می کند. کرم های ضد آفتاب به صورت لوسیون، اسپری، ژل، فوم، پودر و دیگر محصولات موضعی تولید می شوند. استفاده از این کرم ها به همراه دیگر وسایل محافظتی مانند لباس های پوشیده، کلاه، آفتابگیر، دستکش، عینک و … توصیه می شود.محصولی که مشاهده میکنید کرم ضد آفتاب سینره مدل Braod Spectrum با SPF60 حجم 50 میلی لیتر می باشد که مناسب برای پوست‌های چرب می باشد. محفظه ی نگه دارنده این محصول تیوپی است. این کرم ضد آفتاب میزان SPF 60 دارد. مصرف ضد آفتاب در تمامی فصول، حتی در ھوای بارانی و ابری توصیه می شود. پرتوھای ماورا بنفش می توانند از ابرھا به راحتی عبور کنند. در یک روز ابری در فصل زمستان، ھمانند گرم ترین و آفتابی ترین روزھای تابستان در معرض اشعه خورشید قرار دارید. این محصول برای استفاده روزمره کاملا مناسب است.

 

در انتها دوست داریم نظر شما خواننده گرامی را در مورد اینکه ضد آفتاب ایرانی چه مارکی خوبه؟ بدانیم لطفا نظرات خود را کامنت کنید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کرم ضد آفتاب موجود در بازار

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا